Jump to content
Guest Magnum

Къде ще гледаме формулата?

Recommended Posts

Guest Magnum

А бе пичове, къжете къде може да се гледа формулата. Преди все я гледах в един приятел, ама сега е в провинцията. Пък и там като гледам само Шумахер побеждава, та някъде другаде викам да е този път!Хайде дайте феновете да се съберем, в някое заведение, дето има телевизор. В XXL има ли тв, пускат ли я?То този път Бътън не е на първа стартова позиция, ама така е, не може всеки път... ама да му е за последно!Знаех си аз, че скоро ще сбърка, с тази хистерия покрай него - добре, че не беше в състезание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ами в студентски град иа прожектират на голям екран ако не се лажа и входа е левче.само дето малко късно го казвам майZzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ами в студентски град иа прожектират на голям екран ако не се лажа и входа е левче.само дето малко късно го казвам май:(

Що да е късно, идеално е, кажи къде е това?То тази тема малко не беше за тук, ама карай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

брат извиниавай,но нямах възможност да влезна по-рано и вече със сигурност е касно.аз и аз незнам къде точно го прожектират това,но обещавам за следващия кръг да проверя и ако има желаещи да отидем заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...