Jump to content
Guest BOGIE

умствен коeфициент.

Recommended Posts

Guest BOGIE
Публикувано (Редактирано)

Абе този пич верно е много тъп, незнам по каква причина е разкаран но има много злоба в него а ЩОМ Е ТОЛКОВА ТЪП И ЗЛОБЕН ДА ГО ДУХА (кажи си го направо, няма от какво да се притесняваш ZzzZzz )

 

цял ден се забавлявам с него(нещо нема работа) препоръчвам ви да прочетете, а сащо има и доста смислени исказваниа от не членове на нашия клуб

 

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=268...der=asc&start=0

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Това момче прекалява вече и ще му се отрази много вредно на здравето... Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g
;););););) МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ-КВИ СА БАЛЪЧЕТА ТИЯ ( "БЕГАЧА ;) " И ТОЯ С ПЕТИЧКАТА) - ЕБАТИ ПАЛЯЧОВЦИТЕ-ОСОБЕННО ПЪК ТОЯ С 5-цата ;) -КАК МОЖЕ ДА ДРЪНКА ТАКИВА ГЛУПОСТИ???????????????? ПЪРВО-АЗ ЕДИН ПЪТ СЪМ ХОДИЛ НА ТИЯ СРЕЩИ (ЩОТО ОБИКНОВЕННО НЕ СЪМ СИ ТУКА) И ДО КОЛКОТО ВИДЯХ - ТЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ С ЦЕЛ ДА СТАНЕ НЕКВО ЛАФЧЕ - ДА РАЗГЛЕДАШ КОЛИЦАТА НА КОЛЕГАТА И Т. Н.- А НЕ ДА СЕ РЪЧКАМЕ ;) - (БИЛО НИ СТРАХ Zzz;);) ) . ВТОРО- МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ РЕЗНЕ И НЯКОЯ ДРУГА ХОНДА СЛЕД КАТО БАНГИЙКАТА МУ Е ИМА НЯМА 400кг. И Е 115коня (ВСЕ ЕДНО МОЯТ АКОРД ДА Е 200 И КОСУР КОНЯ) - АБЕ ВАОБЩЕЕЕЕ - ЕБАТИ ТРАГЕДИЯТА СА ТИЯ - ТЕ ВАОБЩЕ НЯМАТ МЯСТО В TUNING.BG СЛЕД КОТО МИСЛЯТ И ПИШАТ ТАКИВА ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!!!! ЯПОНКИТЕ СА СВЕТОВНО ПРИЗНАТИ - НАЙ МАЛКОТО КОЕТО Е В БЪРЗИ И ЯРОСТНИ ПОВЕЧЕ ОТ ПОЛОВИНАТА КОЛИ НЯМАШЕ ДА СА ЯПОНСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НА ТАКИВА БАЛЪЧОЦИ КАТО ТИЯ МОЖЕШ САМО ДА ИМ КАЖЕШ ;);)Zzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БЕГАЧА- ;);););););)Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Zzz Момчето е просто МОЗЪЧЕН ИНВАЛИД ;)Zzz

 

А като му гледам писанията, какви бисери ръси и как ОБИЖДА косвено хората които ДЪЛГО ВРЕМЕ го търпяха обръщайки му внимание, развозвайки го по срещи и т.н.....усещам как ще настъпи и неговия час Zzz;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

BOGIE какво се занимаваш с него... нямало кой да се дърпа с него :))) щото ние си стояхме и си бъбрехме, нали ;) И после и Mark Antony и той се включи, да бистим политиката.... И къде беше тоз отворко тогава?Щял да ни flood-ва форума, да ни hack-не и т.н. - пък не може да си кирилизира ICQто и трябва да му "превеждам" на методиевица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

Това момче е загубило всякава връзка с реалността!!! Аман от смешници с комлекси!!! Ама...пичове...аз мисля, че този си вярва, което вече си е едно такова състояние, подлежащо на лекуване....А аз се чудех кой е този с рендето на срещата, а пък то кво било...То дошло да се рейсва момчето, ама ние кат се уплашихме от турбото му...тцтцтттццц.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Аз бях точно до него, когато се опита да запали. Е по едно време запали и чудо, наи-дългата кола, 1.90 кола и 3 метра пушек. После като "настъпи" ускорението му ама хич не ме впечатли визуално. И защо иска толкоз да се бяга като сам знае колко му е зле колата?!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

Досега като четох ТОЯ живее в някои собстеноизмислен филм и си се навива сам и си вярва.Но понеже не го познавам тоя юнак някои може ли да ми обясни кои е.Адх казва че е идвал на срещи и сте го били развозвали КОИ Е ТОИ??? ZzzРАЗБРАХ става въпрос за wizzard .ТА ДА КАЖА МЪРЗИ МЕ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ В тунинг бг ле е незнам, НО ЩЕ МУ ГО КАЖА ТУК. Zzz НЯМАМ МНОГО ВРЕМЕ НО НА СЛЕДВАЩАТА СРЕЩА ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ДОИДА А АКО ДОИДА Ще ВИДИШ НА КОИ НЕ МУ СТИСКА ДА СЕ БЯГА ТА ДАЖЕ И НЕКОИ ЛЕВ ДА СЛОЖИШ ПОНЕЖЕ СИ МНОГО ОТВОРЕН ДА ДА ИМА ДА ПОЧЕРПА КОЛЕГИТЕ С ТВОИТЕ ПАРИ ЩЕ МИ СТАНЕ МНОГО ГОТ ;) А ТИ ДОТОГАВА ТРЕНИРАИ С ТАЯ ФРЕНСКА ЧИ Zzz Я

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

да ви кажа честно,незнам кой ше се дърпа с този боклук следващия път,но аз мисля да му счупя главата на това лайно.аз ли сам този с най-салбите нерви тук или просто имам по-стари разправии с това момче-незнам ама ще си пати май.ебати нахалното същество.храни куче да те лае му се казва на това.да вземе да научи малко български език,че е като първокласник с него,вместо да ми се появява на събиранията и да ни разваля настроението.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Кво се тварите от тоя бе, некъв олигофрен ще ми казва че японските коли неставали, ми като вярва на немците да погледне в TUV то за последните 11 години в десятката на наи безпроблемните автомобили има 1 европеиска и то забележете - порше, маи за голфове и астри нищо не видях, ебати смешника - не им се връзваите на тия.И прелюде не го пребиваи щото не си струва да го лежиш тоя дрисьо. Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Момчета, не знам защо се нервирате?

Оставете го, човека си има проблеми и си търси начини да си ги решава. Вярно е, че можем да му помогнем да си ги реши по един или друг начин ZzzZzzZzz , ама защо?

Дайте да му гледаме сиира и това си е. Нали ние си знаем какво представляват нашите красавици и какво са разните му там опели, голфове и рендета - дори не заслужават да им слагам главни букви на имената. Мисля, че това за нас като фенове на тази марка е абсолютно достатъчно. А и току що гледах по 7 дниза новия Акорд - какво изобщо да говорим ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

абе мен ме вбесиава тоя скапан лицемер и ще го бия заради това.иначе аз си имам мнение по въпроса с колитеZzzмен никой не може да ме разубеди за Хонда,да не говорим пък за мойта специално.просто мразя лицемрите и подлизурковците,а когато един такъв стане достатъчно нагъл че да ми се показва в лицето и да ми говори глупости,просто си го проси.по-добре това момче да не идва на повече Хонда срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

просто мразя лицемрите и подлизурковците

Точно за това говоря колега ;) В продължение на месеци, дружелюбни хора като ОМБРЕ, като PtD (Марти), PARADOX_sf и т.н. му обръщат внимание като го возат в АВТОМОБИЛИТЕ СИ и си губят времето с него. Не искам да се правя на НЕскромен, но и Аз бях по едно време будала, като му обръщах внимание и отговарях на дълго и на широко на иначе ИЗМОРИТЕЛНИТЕ му въпроси, но бързо го разбрах що за стока е и го отрезАх ;) Просто е ЛИЦЕМЕР, НЕБЛАГОДАРНИК !!!

А това кой какви коли харесва - това няма никакво значение. Всеки да си харесва каквото му е кеф на душата - мен лично това ОТДАВНА е престанало да ме впечатлява (каму ли ядосва) че някой е ЛУД по ГОЛФ и "СЕРЕ" по Хонда и т.н. ПРИМЕРНО казано. Друг е въпроса че, този субект (както се изрази друг наш съклубар) си обръща главата като слънчоглед, на където му кеф, САМО за да си избие собствените комплекси ! ТОЙ НЯМА СОБСТВЕНО МНЕНИЕ !!! Мнението му се мени всеки различен ден ! Такива хора се наричат ХОРА ЕДНОДНЕВКИ - които НЯМАТ собствено мнение по даден въпрос, а просто си приказват, плямпат и се правят на интересни. Някога НОН СТОП говореше за БМВ Е30 че било върха и т.н., след това за HONDA CRX, после се правеше на големия моторист и разбирач "байкър", ама от както ОМБРЕ го повози ВЕДНЪЖ в Civic COUPE-то и тоя си промени ТОТАЛНО "мнението" - това му е мечтата вече ;) Правеше се на големия "ХОНДА ФЕН" ;) , на манияк и т.н. Zzz, НЕ че наистина толкова е имал Хонда и знае за какво става дума или че уважава марката ХОНДА и нейните продукти (защото, може и глупаво да звучи за някои, но ПОНЕ ЗА МЕН, за да има някакво основание това да се наричаш "ИСТИНСКИ ФЕН", "МАНИЯК", "ЗАПАЛЯНКО" или както искаш го наричай, примерно на марката ХОНДА, то ПОНЕ трябва да си карал, да караш или да притежаваш машина от тази марка. Един вид доказателството че Ти си си похарчил парите за такава кола, това значи че си и се доверил и е главното доказателство затова че малко или много Ти си и ФЕН. Всичко друго, само да си се хвалиш наляво и дясно и да си говориш празни приказки без покритие и да се самоизтъкваш, това са"семкаджийски истории. Защото МАНИЯТА, независимо за каквото и да било, означава ПЪЛНО СЕБЕОТДАВАНЕ, само затова да мислиш, да обсъждаш и дори да ЖИВЕЕШ за това. Можеби, прекалено ЛУДО звучи и за някои това изглежда като фанатизъм, но поне АЗ така го разбирам. А НЕ да се перчиш че си големия ХОНДА МАНИЯК и в следващия момент да си купуваш примерно РЕНО. Получава се напрактика че ТИ НЕ си фен на ХОНДА, НЕ си МАНИЯК на ХОНДА, а си МАНИЯК на собствената простоия, МАНИЯТА ти е да си избиваш комплексите, НЕзависимо дали за целта си използваш автомобил ХОНДА, пистолет "MAGNUM" или нещо друго с което се опитваш да се самоизтъкнеш), САМО И САМО да се самоизтъкне в очите на някои хора. Опитваше се да получи уважението на някои, да се ЛЕНДЗИ по срещите като гледа да си начеше крастата благодарение на НАС "БАЛЪЦИТЕ" които го возят в колите си и му правят кефа. На него именно това му беше едно от предпоставките, един от първите пъти когато ми се репчеше - че едва ли не Той бил по-важен и по-голям Хонда ФЕН ;)Zzz от МЕН, понеже Аз съм бил идвал само на 1 - 2 срещи, а Той, цитирам: "Мен ме вози ОМБРЕ на всяка среща съм по-голям фен от теб" ;) Хубаво, Аз НЕпретендирам че съм НАЙ-ГОЛЕМИЯ манияк или разбирач на тема ХОНДА. Аз съм просто....ФЕН и нищо повече. Даже може и ВЪОБЩЕ да НЕ съм такъв за каквото се мисля, а просто да се самозалъгвам, знам ли. В крайна сметка, това няма особено значение. Кой каквото иска това да си приказва и да се самоизтъква и перчи по какъвто и да е начин - рано или късно ПУБЛИКАТА те разкрива и разбират какъв всъщност си.

Така че пак казвам - лошо няма, да прави каквото иска, да живее както иска.

Но като цяло мнението ми е Просто ЗАБРАВИ - такъв СУБЕКТ, НЕ си заслужава приказките и времето пропилено в негова чест !!! Не че съм злобар и злопаметен - НАПРОТИВ !!! Но специално този индивид.... ;)

 

Яд ме е САМО на едно - че с тези иначе НЕГРАМОТНО НАПИСАНИ Zzz ГЛУПОСТИ които ръси сега по другите форуми обижда КОСВЕНО (та дори и ПРЯКО) ХОРАТА, които някога се отнасяха ПРЕКАЛЕНО ЧОВЕШКО към него! Един вид той ЗЛОУПОТРЕБЯВА с добрината им ! Не ме е яд за мен, че ми се прави на отворен, че заплашва с някакви детски глупости и закани (това бяха ЕДНИ ОТ МАЛКОТО предпоставки за които беше BANN-ат от този форум), яд ме е че е НЕБЛАГОДРЕН към другите, към хората които бяха ДОРИ по-благосклонни и по-търпеливи и от мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE

Искам да предложа едно решение на проблема.Щом сме секта-хубаво дайте да накладем един хубав огън,да го сложиме тоя wizzard вътре и да си хапнеме една хубава телешка чорбица.ОК???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Кво да му ядеш, то е само рагу и зъби. Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx
Zzz toi ne e vinoven akulat mu e tolkova .adokolkoto kolata mu...... .edna kolla deto i slojili p.ka v mesto emblema kvo da govorim Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

Абе чудя ви се на акъла, струва ли си да си тровите нервите ??? Ако се смятаме за секта - ай тогава си заслужава да се ядосваме, че ни е разкрил. Колеги НЯМА ЛОША РЕКЛАМА!!! А и мисля повечето от вас са достатъчно умни да му се връзват на акълеца ! Аз специално за 20 000 км (вече ZzzZzz ) по моята съм сменил селенови втулки на лявото колело въздушен, маслен и горивен филтър !!! Ай да видим за 20 000 км "френската му резачка" на какво ще прилича!!!

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

пистолет "MAGNUM" или нещо друго с което се опитваш да се самоизтъкнеш

Моля моля, не ме намесвайте и мен!

 

Колеги НЯМА ЛОША РЕКЛАМА

Колегата много правилно го е казал - защо изобщо се занимавате с него, толкова ли няма проблеми по колите, които да обсъждаме (аа, да, хонда, забравих Zzz) дайте друга тема, така само му правим кефа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

пистолет "MAGNUM" или нещо друго с което се опитваш да се самоизтъкнеш

"MAGNUM" e типа амуниции които отиват в пистолета или пушката Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Пичове, губим си жремето да гожорим за некъф лигльо, даите да си говорим по темите които ни интересуват, като не му обръщаме внимание сам ще спре да говори за нас. ;) Както е казано - убии простака с мълчание ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Много правилно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Оффф хора дори не ми се искаше да прочета докрай всички мнение че нещо ме домарзя ;) Ама айде да седнем и да помислем като малко по-големи хора и да решим какво да правим ;) Ами мисля че нашия мил и скъп магиосник не поредние средно статистически български индивит.Ами аз лично мисля че за да си Хондажия трябва поне понякое време да си карал Хонда,но ей така за 100 метра или нещо такова,мисля че става въпрос за някоя по-дълга дължина , защото мисля че трябва да си шофиор в класата на Омбрето за да разбереш какво кола караш и какво може тя.Така че драги ми Магиосник,сори майна ама не ти прави чест да говориш срещу Хондите заради лични дразги или просто щото в момента караш ренце и си мислиш че караш кола :P Та да се върна на мислълта ми,ОСТАВЕТЕ ГО МОЛЯ ВИ СЕЕЕЕЕ , АКО ОБИЧАТЕ , НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СЕ ПЪЛНИ ФОРУМА НИ С ПРОСТОТИИИ , НЕКА СИ КАРА ТОЙ ренцето А ПЪК НИЕ ЩЕ СИ СЕ КЕФИМ НА ХОНДИТЕ НИ.НЕКА СИ ГОВОРИМ НЕЩА СВЪРЗАНИ С ХОНДА , А НЕ идиотски размисли и желания .Та айде,забравете я тази тема и си се кефете на ЛЮБИМИТЕ НИ НА ВСИЧКИ ХОНДИ

Трябва да ви е ясно че българина ще каже че и бялото е мръсно стига да иска ;) Айде стига сме говорили простотиии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Колегата е прав, Аз повече няма да пиша в тази тема, нека го направим всички. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Що бе 'БРАТЯ СЕКТАНТИ' :dry::(:D;););) аз лично много се забавлявам яели ли сте последните исказвания става все по смешно и по смешно ;););):P:P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Що бе 'БРАТЯ СЕКТАНТИ' :dry::(:D;););) аз лично много се забавлявам яели ли сте последните исказвания става все по смешно и по смешно ;););):P:P;);)

какво да ви кажа за мен това момче няма акьл в главата и няма кво да му се врьзваме,но определено ме разсмива с това което пише.Ама ката гледам само той си вярва на това което говори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Що бе 'БРАТЯ СЕКТАНТИ' :dry::D;);););) аз лично много се забавлявам яели ли сте последните исказвания става все по смешно и по смешно ;);):P:P;););)

Аз отричам да съм сектант, имам още 2 други марки коли ! :( А и не бих се занимавал с въпроса - нужно ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...