Jump to content
murdera

Предните дискове и спирачни мех. отзад :)

Recommended Posts

Да речем , че сложа този кит отпред:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Big-Brake-K...sQ5fAccessoriesЩе може ли стоковите предни чаркове да се монтират на мястото на по-малките задни :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предните апарати не би трябвало да има къде да закачиш жилата на ръчната,тоест няма да станат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това не е проблем,то ако се сложат големи апарати и отзад,повечето нямат поддръжка за ръчната(поне аз такива гледах) :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не съм много компетентен, защото още не съм станал спец по задните спирачки (предстои ми), но самия заден апарат вътре не е толкова прост като устройство, колкото предния. Това предполагам че е направено с някаква цел :dunno: Иначе ако става номера със конверсията на предните спирачки отзад, може и аз да се възползвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ако ръчната се смени с хидравлична вместо с жило ,проблема няма ли да се реши ?ппНе съм много наясно дали става ,но за някакъв нисан бях чел .Имаше регулатор за разпределяне на налягането предни-задни и хидравлична ръчна.(никва идея дали двете са свързани)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а като цяло толкова ли сте притръпнали да имате ръчна?! аз изобщо не съм запознат с тия спирачки но ръчната да е проблема.. а към колегата може да види ето товаhttp://www.preludeonline.com/f28/big-brake-guide-248561/ на англииски е ама мисля че ще ти даде много добра информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...