Jump to content
berty

отказа тотално съединитела

Recommended Posts

Колеги здравейте имам един проблем преди 4/5 дена ми отказа тотално съединитела, сега си търся нов но нищо не разбирам :lol: f20,f22 .... и така нататък кое от всичките отговаря за моя двигател.Карам хонда прелюд 2.0 двигател 1994 година!и от къде мога да си взема ако може да ми пратите линкове!! Моля ви! :lol::) От Кюстендил съм!Благодаря ви предварително;);)

Редактирано от berty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом казваш, че колата е 2.0 значи двигателя е Ф20 ;) Пише го и на двигателя само трябва да го поогледаш малко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тук ;) можеш да си поръчаш каквото ти трябва, като си дадеш типът на двигателя и Вин-а, евентуално. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си EXEDY и ще забравиш за съединител в бъдеще.Пък и старта при дръпки ще ти се подобри значително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не можеш да ме убедиш че феродов става за дръпки ;) Обикновените екседи и валео ... все тая какво ще избереш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A какво ще рече че е отказал? да не би някоя от помпите да е сдала багажа, не самия съединител? опиши какво имаш редвид "отказа тотално"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега още от преди си ми боксуваще,една вечер се прибирам към нас и спирам си на един светофар вкарвам си първа и нищо седи у место :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...