Jump to content
Guest ripper

D16Y8 1590 125 SOHC, VTEC Civic, Civic Del Sol 96/

Recommended Posts

Guest ripper
:angry: Значи издуха ми мотра на колата ....... за по-накратко имам серйозни проблеми с долната част на двигателя....1. Всички биели са посиняли (не стават)2. Коляновия вал е съвсем леко охлузе (надран но леко)та тези 2-те неща са ми проблем ... интересува ме дали вала има кой да го шлайфа и от къде мога да си намеря комплект биели на разумини цени :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

казва се: мотовилки"биели" се използва от самоуките майстори!иначе не мога да ти отговоря за жалост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Първо мой човек вземи си напиши от каде си . :dunno: аман от хора дето не пишат нищо в профилите си :D и след това работи с търсачката . тя е сложена там не за да заема място а за да може да ни служи.и ако и след това не си намерил информацията аз ще ти я дам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

не си спомням да сме говорили за шлайфане на валове тук, камо ли някой да продава вал или биели.доктор ох боли си скапа и той вала, и си намери добър от Варна.мотовилки се пише само по руската литература :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Аз за да питам значи не съм намерил инфо :dunno: Особено за D16Y8 ! До колкото прочетох един пич беше казал, че вала бил карбонизиран ама само той казва, че не може да се шлайфа :D

Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

колега!!! влез в темата за двигатели на хонда и провери техмическите характеристики на всички 1,6 матори - просто сравни хода на буталото, размер на бутало, биела, вал и ако си технически грамотен, сам ще разбереш от какви мотори мойш да търсиш части, ако не пиши всички размери на частите които търсиш и все някой колега ще ти помогне. :D:P:dunno::P;) успех ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chikiriki

Ехооо  :dunno:

<{POST_SNAPBACK}>

какво ехо ? 300 марки вала още 100 за 4 биели . и си готов ! Редактирано от chikiriki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Ехооо  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

какво ехо ? 300 марки вала още 100 за 4 биели . и си готов !

<{POST_SNAPBACK}>

я кажи от къде :) Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

казва се: мотовилки

 

"биели" се използва от самоуките майстори!

 

иначе не мога да ти отговоря за жалост.

<{POST_SNAPBACK}>

Та кво викаш за БИЕЛИТЕ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Ехооо  :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

какво ехо ? 300 марки вала още 100 за 4 биели . и си готов !

<{POST_SNAPBACK}>

абе човек то от сума време няма МАРКИ бре има лв. , $ .евро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Абе лесно ви е на вас чатите си карате си хондите и много ви пука, че на някой ми се счупила :) Дайте са по серйозно стига с чата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Има6 оферта 400 лв за тва което ти трябва.Писа ли на 4икирики ве4е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

Аз за да питам значи не съм намерил инфо  :blink: Особено за D16Y8 ! До колкото прочетох един пич беше казал, че вала бил карбонизиран ама само той казва, че не може да се шлайфа  :)

<{POST_SNAPBACK}>

пич аз пуснах че не се шлайфа ама можеш да питаш всеки по грамотен тук в форума,който ще ти каже сьщото,аз не го казвам за лошо просто да не ходите да си давате парите на вятьра,само на пьрво четене заминават около 200лв с лагерите комплект и шлайфа на вала,после идва проблема с биелите,дали нямат и те някаква елипса ако е бльскал много тоя мотор а?все проблеми!тва не е европейски автомобил на който вала да подлежи на ремонт,не се заблуждавайте хора,тука като гледам са те позатрупали с офертички и няма кво да се чудиш :P е Dragi4a e човека,обаждай му се и ще ти намери части и успех с ремонта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

казва се: мотовилки

 

"биели" се използва от самоуките майстори!

 

иначе не мога да ти отговоря за жалост.

<{POST_SNAPBACK}>

аве пич ае сега да не се обиждаме кое как се казва,не мисля че трябваше да пишеш даже такива глупости,сьжалявам за офтопика :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...