Jump to content
martennis

Ръчно изработени рингове Angel Eyes

Recommended Posts

Здравейте!Преди време гледах едно клипче във vbox как да си направим ринговете.....Само на можах да разбера каква е тази тръбичка и съответно от къде мога да си намеря такава...Та въпроса ми е дали някой се е занимавал с това и дали има представа от къде мога да намеря такава пластмасова по-скоро пръчица(защото всъщност е плътна, а не куха), която като се нагрее да не се разтапя и да заема форми? Благодаря предварително. ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в практикер или в мосю бриколаж - това е пръчка за щори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тези пръчки бяха ок преди няколко години, но проблема при тях е че не светят достатъчно силно и равномерно,според мен няма да ти хареса крайния резултат. Този вариант е по-удачен:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммммммм много добра алтернатива....харесва ми много :thumbs1: Ще съм ти още по-благодарен ако дадеш малко подробности как то4но се изработва или ги има направо сток :) Благодаря предварително :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре....това са диодни ленти до колкото успях да разбера от ровенето ми изнета.....само че изниква въпроса как са огънати в кръг....как да го кажа...напречно на сечението...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един комплект останал,като снимания, но пръстените са с малко по-голям диаметър. Всички пръстени,които се предлагат, са само 1 цвят, докато тези са ми ги правили по поеъчка и могат да си сменят цвета с дистанционното,което е в комплекта :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...