Jump to content
Diyan_Petrov

Какви свещи да купя D15b2 ?

Recommended Posts

Здравейте, от скоро имам Honda Civic 5 Hatchback, 93г., D15b2, с газово. Искам да сменя свещите четох в други теми и за сега разбрах, че трябва да са NGK японски. Въпроса ми е какво наистина да си купя като се има в предвид, че я карам и на газ незнам до колко оказва влияние газта върху тях? Само да поясна не търся някакъв евтин вариант, колкото трябва толкова ще платя стига да вършат работа.Поздрави и благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България ако ми намериш читаво NGK пиши да си вземем и ние :) Продават някакви страхотни боклуци дето на тях пише " мейд ин Турция (япония) " :ph34r: Взимай си Денсо - 4.50 на свещ и си карай .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пазарувам доста често от Ebay и мисля да си поръчам от там няма да е турски боклук, но просто искам да споделите каквъв модел (или какво) да търся. Ако може пълно наименование на свещите за да са по точни резултатите при пазаруване.

Редактирано от Diyan_Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип дават BKR6E-11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо търсене за BKR6E-11 се спрях на ето тези http://cgi.ebay.co.uk/4-x-NGK-SPARK-PLUGS-...=item53da3ec05d които с доставка до БГ излизат на около 30лв. което за оригинални свещи предполагам е прилична цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BKR6E-11 пише си ги даже някъде на лепенка на мотора,мисля че бяха на ангренажа :)Последно като си купувах бяха по 4,50 или 5,50 бройката

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее едно огромно БЛАГОДАРЯ на всички Ви за бързите отговори ;) ;) :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ms_auto, аз колата си я карам с Денсо :angry: Може да подариш едни за мотора, че са за смяна ;);)

 

То е ясно че ще изкарат 20К ама като им погледна изработката и .... мъка да му стане на човек че на тях пише че са произведени в Япония. Твоята партида не съм ги гледал как са, защото ги криеш от мен :D;) Като наминем пак ще ги покажеш ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди месец си взех NGK (модела от книжката, предполагам BKR6E-11) за 8 лв. броя от Аутохелп. На кутийките пишеше Made in Nagoya (Japan). Честно казано не усетих никаква разлика от предишните Champion на неизвестни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...