Jump to content
Alexandyr

Смяна на генерация

Recommended Posts

Колеги, искам да си сменя генерацията( предно, средно, задно гърне)...в момента е с оригиналната(мисля че е 45мм, и вади ужасен звук), и започва да "издава багажа"(веднъж се пропука,но и направихме заварка, сега средното гърне се пропукало)..Не искам да бръмчи като самолет...да вади приятен звук(все пак и на дълги разстояния пътувам;)..Предложете ...диаметър? цени? и какъв вариант ще е най-добре. Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен оригиналната ти е на 36-40мм ... зависи какво ще правиш с колата дали ще я пипаш дали ще я караш стандартна ...ПО това трябва да се избере генерацията ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкажи какво мислиш да правиш по колата?Ако нищо-остани си със сток генерацията да не ти е шумна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се интересивам от същото и не знам какво да правя и какво да пипам не може ли като за начало само генерацията ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало мисля да и сложа пълна инжекция, по нататак витек глава...не ми трябва нещо шумно и дебело :P ..а по приятен спортен звук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори я цялата с 6-8 мм и даже с катализаторите се получава много лек спортен звук ... приятно за слушане и също така търпимо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...