Jump to content
Taffo

Търся мнение/ съвет относно гуми за ЦРВ

Recommended Posts

Здравейте на всички, четох доста мнения относно видове и типове гуми, но размера който ме интересува не успях да видя 205/70/15.Надявам се да има хора ползвали следните гуми, които да ми дадат съвет към коя да се насоча.1. Yokohama G 0112. Yokohama G 0513. Toyo Open CountryФакт е, че и трите ги представят като всесезонни. Не съм капацитет, но G 051 ми изглежда по-скоро лятна. Бих бил радостен, ако някои от изброените модели са достатъчно качествени да се карат зиме и лете.Предварително благодаря за отделеното Ви време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата се кара само със зимни гуми. Няма достатъчно добри всесезонни гуми, които да вършат същата работа като добри зимни гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен, че зимата се кара със зимни гуми.Защото имаш ли джапанки за лятото на плажа и зимата за планината?Това с всесезонната гума не го признавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Yokohama Geolandar G 51. Стабилни гуми. Доволен съм като цяло, използвам ги от юни 2008, не съм имал никакви проблеми, с едно изключение - гумата е шумна. Действително ги водят всесезонни, случвало ми се е да карам с тях до към средата на декември и не са ме подвеждали. Обаче и аз, както колегите, имам и зимни гуми за снежните месеци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за споделения опит. Явно решението е съвсем различни гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да използвам аналогията на VoDo ще ти го представя такаКупуваш си добри "всесезонни" обувки - нещо от рода на затворени маратонки. Нито лятото ще си добре, защото няма да си с чехли и ще ти е топло и ще се потиш, нито зимата ще ти е добре- защото ще ти е студено и ще се пързаляш. Няма да е като лятото да си с чехли, нито ще е зимата да си като с хубави високи зимни обувки.Затова лятото с летни, а зимата със зимни "обувки".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...