Jump to content
H22_turbo_Vtec

Проблем с шайба

Recommended Posts

Става въпрос за ролката долу в дясно (колянов вал) 2 ремъка задвижва.Днеска я вкарах в сервиз защото отдясно ролката за хидравлита се вдижи не както трябва.Има някъкви измятания.Занесох я на стругар и пича вика ролката е перфектна няма никакви отклонение проблема не е в нея.Ново пет - светна ми чека 4та грешка- нещо с делкото.Преди месец ми го пипаха беше пълно с масло.Вече с права тръба ще ходя по сервизи. 1 въпрос кое друго може да е криво като изключим вала ;) 2 въпрос тая 4 та грешка къде точно е проблема.И какво да гледам 1во.ако някой се е сблъсквал с такав проблем моля да ми презвани 0883515587 аз ще го набера за да ми обясни, че тръгвам за работа и няма как да следя темата.НО все пак и тук дайте някъква насока, че хондата ще се превърне в някой малко по масов автомобил. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права тръба, увита с вестник. :offtopic:

За шайбата - вероятно нещо с вътрешния отвор - снимка ще свърши чудесна работа...

За грешка 4:

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само малко уточнение.Понеже кранкшафт означава колянов вал.Дане би да имам проблем нещо с коляновия вал :) , понеже имам проблем с шайбата която е хваната за него и задвижва хидравликата и динамото.(не се върти в права равнина, а има някакво измятане, което при повече от 3-4хил. оборота или спира или с просто око не се вижда заради високите обороти. И ПИЧА ОТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО, КОЙТО МИ ПРАТИ СМС.Моля да ми пише едно лично, че си продадох телефона и номера си остана там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш проблем с коляновия вал, шайбата е скапана. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...