Jump to content
didosan

Civic 95

Recommended Posts

Днес се качвам в колата паля я и гасне веднага...Преди време смених релето но пък тогава не палеШе изобщо.

Като давах на контакт се чуваше едно бръмчене за 2-3 сек сега го няма какво е изгоряло ?

На газ съм изжекцион пали на бензин (възможно ли е да няма бензин и затова да не пали )

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери си бензиновата помпа.щом на газ пали а на бензин не.а и това бръмчене което се е чувало преди а сега го няма е именно бензиновата помпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тя пали на бензин само.... след 1500 прехвърля на газ ...Преди малко четох че този шум в началото било от реле "занесох си релето на един TV техник и от тогава немам грижи.когато дадеш на контакт се чува как релето се включва и изключва ако не го чуваш от него е също така като изгасне лампичката завъртам на стартер..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай като припали да задържиш ключа и виж дали ще работи.Имах същия проблем и се отказа че е от клемореда.Беше нагорял и не задържаше контакт.Дано да съм ти полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм помпата не работи ,мога ли да съм сигурен че 100% е от нея ? И защо в началото даваше надежда като палех а сега не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко тъп въпрос, не пряко по темата: Не ти ли работи уреда за бензина да видиш дали имаш или не? Ако нямаш - нормално е да не пали, а и е много вероятно помпата да е заминала от това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...