Jump to content
hondarev_accordov

Помощ за избора ми на

Recommended Posts

Аз съм с чисто нови 4-ри броя Goodyear UtraGrip 7+ , перфектна световно призната зимна гума, отлична на всякакви условия!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с чисто нови 4-ри броя Goodyear UtraGrip 7+ , перфектна световно призната зимна гума, отлична на всякакви условия!Поздрави.

напълно съм съгласен с колегата и аз карам с Goodyear UtraGrip и преди това бях със зумни гуми но от 2 година карам с UtraGrip и няма друга такава гума нямам намерение да сменям модела това е зимната гума за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години си взех TOYO зимни, с по-различен грайфер от този, който виждам на тестовете. Изкараха 3 сезона, като на първия сезон качих непочистен Петрохан докато вали сняг. Това е лично моят тест, след като не ми се наложи да се връщам - гумите са много добри...А там има доста стръмни отсечки. За този модел, (не го помня)-само добри думи мога да кажа - Много доволен. Много добро поведение. За новите модели нямам впечатление - на пролет ще търся летни и предолагам, ще се спра пак на Toyo.p.s.: По принцип от едно поколение гума до друго има коренна разлика. Ако предишния Мишелин е бил най-добрия, следващия може да е най-лошия. Това ми го беше обяснявал доста на широко, шеф на гумаджийница, който доста се интересува от поведението на това което продава.

Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приветкакво мислите BFGoodrich® Tires ?? Трябва да обуя моята хондичка с 4 нови гуми и се чудя дали да не си взема тях. Goodyear UG 7+ от сигурно място под 140 не мога да намеря :) въпреки, че бих искал да взема такива ми се вижда скъпо.BFGoodrich® Tires ми предлагат на цена 110 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приветкупих за моята хондичка GY UG 7+ 195/60 15 от Диана с намаление (използвх златна клубна карта на м-тел) и ми излязоха 102 лв без ДДС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...