Jump to content
aikanaro

Продава се Civic на части

Recommended Posts

Продава се хондата, или поне каквото е останало от нея!Повечето части са си на колата, още не съм я разглобил, снимки за сега нямам!Списък на здравите части: -Двигател D16Y3 156 000 км (скоростите не знам в какво състояние са)-Въздушен, маслен, горивен филтър обикновени на 1000 км -Предни калници с леки забележки-Предна и задна десни врати - с ел.стъкла, забележки по външния вид-Задна врата (багажник със стъклото)-Задна броня - леки забележки по боята-Стопове - 2бр.-Ел. огледала - 2бр., черни-Таблото (десният еърбег е изгърмян), жабката, средната конзола, подлакътник-Предна дясна седалка-Задна седалка (салонът е плюш)-Задно дясно стъкло с ел. механизъм (стъклото е здраво, механизмът също би трябвало да е)-Казанчета всякакви (разширително за радиатора, за сервото, за течност за чистачките, резервоар и т.н.)-Капачка за радиатора-Пластмасата между двигателя и стъклото и други пластмаси, уплътнения и т.н.Има още доста части, които не се сещам да изброя, но отпред освен радиатора и колекторите всичко друго изглежда здраво ( не смазано от удара )По ходовата част се съмнявам да е останало нещо, но все пак трябва да се види.Ще се постарая да кача снимки в най-скоро време, както и да задействам процеса по разглабянето!За контакти:- ПМ- skype: goshoslav (10:00 - 18:00 съм онлайн със сигурност)- тел.: 0885 08 58 06 - Ицо (10:00 - 22:00)Цените са по договаряне. :rolleyes:Поздрави, колеги! И да не Ви се налага да си продавате колата по такава причина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...