Jump to content
catalepsy

продавам д15б7 на части или комплект,екуР06,Компресор

Recommended Posts

продавам д15б7 на части или комплект,екуР06,кабелаци;) полуоски с карета за сивик 5та генерация,КОМПРЕСОР за климатик,долна разпорка,оригинална стабилизираща щанга,оригинален волан...цени народни;) Снимки пращам на емаил .

Редактирано от catalepsy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам д15б7 на части или комплект,екуР06,кабелаци:) полуоски с карета за сивик 5та генерация,КОМПРЕСОР за климатик,долна разпорка,оригинална стабилизираща щанга,оригинален волан...цени народни:) Снимки пращам на емаил .

uppppp!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заминаха-спортната генерация,делкото,компа,кабелаците...има още много части--цял мотор д15б7-пулна инжекция със скоростната кутия А000, всмукателя тротал бодито инжекторите,полуоски предни с карета,стабилизираща щанга от купето стават за всички 5 та генерация,долна разпорка за стабилност,компресор з климатик,динамо......питаите досега никои не ми е отказал цената която сум предложил!винаги може да се договори!:dry:)))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заминаха-Всмукателния колектор,бензиновата реика,спортната генерация,делкото,компа,кабелаците,..има още много части--цял мотор д15б7-пулна инжекция със скоростната кутия А000, тротал бодито инжекторите,полуоски предни с карета,стабилизираща щанга от купето стават за всички 5 та генерация,долна разпорка за стабилност,компресор за климатик,динамо......питаите досега никои не ми е отказал цената която съм предложил!винаги може да се договорим!:))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има още много части--цял мотор д15б7(блок +глава)+скоростна кутия А000, полуоски предни с карета,стабилизираща щанга от купето стават за всички 5 та генерация,долна разпорка за стабилност,компресор за климатик,динамо,бобина,скоростни прътове...питаите досега никои не ми е отказал цената която съм предложил!винаги може да се договорим:dry:!)))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...