Jump to content
Otto Kluge

Филми на Blu-ray

Recommended Posts

Оказа се, че покупката на такива чудесии никак не е лесна. :P И е много парадоксална!В Технополис Пловдив всяка от трите части на Матрицата струва по 40 кинта ;) Даже и малко повече. :P В Ozone.bg са по 50 ;) В Карфур по 18 ;) Бедата е, че няма това, което търся - Forrest Gump и Walk the line.Не ми се купува нищо от чужбина. Искам да има български субтитри, защото не ги гледам само аз. В тази връзка може ли някой да ми препоръча някакъв онлайн магазин (или друг), където тези заглавия да са налични.Благодарим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P А, много молим.. Правим разлика между HD и full HD :P А нещо различно от маймунда и арена?Да не видя повече записвачки и матрици..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми е , че искаш български субтитри , а те са само в българските тракери ... На руски - http://hdtracker.ru/details.php?id=4748 - Качество BDВидео MPEG-4/AVC, 26560 kbps, 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1Аудио Английский DTS-HD Master Audio 5.1 (4094 kbps), Русский DTS-HD Master Audio 5.1 (3883 kbps, Позитив-мультимедиа), Русский Dolby Digital 5.1 (448 kbps, Киномания), Русский Dolby Digital 2.0 (192 kbs, комментарии Тома Хенкса), Русский Dolby Digital 2.0 (192 kbs, комментарии продюсера Венди Файнерман)Субтитры Английские, Русские (Позитив-мультимедиа), Русские (Тайкун), Русские (Комментарии 1,2)Контейнер BDMVРазмер 42.76 GB (45,911,294,782 байт), а Walk the line - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3057683Качество: Blu-rayКонтейнер: BDAVВидео: MPEG-4 AVC / 22876 kbps / 1920х1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1Аудио 1: Русский / дубляж, Dolby Digital / 5.1 / 48 kHz / 384 kbpsАудио 2: Английский DTS-HD Master / 5.1 / 48 kHz / 3416 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)Аудио 3: Английский Dolby Digital / 2.0 / 48 kHz / 224 kbpsАудио 4: Английский Dolby Digital / 2.0 / 48 kHz / 224 kbps (коментарии режиссёра)Cубтитры 1: Русские (форсед и песни)Cубтитры 2: Русские (полные)Disc Size: 29,284,224,128 bytesCубтитры 3: Английские

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама има един проблем - домашният ми компютър е DELL от т.нар. бизнес клас. Видеокартите там са слаби. Поне при моя модел. Друга няма начин да сложа, а и нямам нужда - игри не играя. За да възпроизведа blu-ray от твърдия диск ми трябва здрава карта, защото много диво насича - изпробвано. Освен това не смятам да заробвам 40-50 GB на филм. Дисковете при мен често дефектират, защото са постоянно включени. Т.е. имат много къс живот - от порядъка на 1-2 години като максимум. Както казах вече не ми се занимава със записвачки и матрици. И точно поради тази причина търся въпросните филми (и не само тях) на blu-ray. Плащам 18-20 кинта и работата и тип-топ. :( На мен английският не ми е проблем. Работата е, че гледам филми обикновено в чужда компания, пък преводач не ща да бъда по време на гледането :) Ако на някой някъде му попаднат тези два филма - да се обади къде ги има. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся е работата някой от Пловдив да изкара бързо 40лв като запише на колегата 2 блурейки :PОфтопик : И при мен дисковете са нонстоп пуснати и да чукам на дърво 250гб вече ми кара 4та година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ща копия вее :D Ор'гинал само. Днес си напазарувах "Франкенщайн" с Де Ниро и Терминатор 3. Сега остава и Терминатор 4, колкото и да не го харесвам, но така ще стане пълната четворка :P Но и него не намирам на нормална цена. Ненормалниците от озон за Терминатор 3 искат 50 кинта. Аз го взех за 18 днес. И пак е на Прооптики. Тъй че живея с надеждата, че някой ще се захване да издава blu-ray в България, след като Прооптики се оттеглиха от бизнеса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да пускат блурей, като ги има по тракерите, а 2ТБ външен е 250лв ? По принцип хората, които разбират какво е фул хд и блурей ще да са достатъчно технически грамотни, че да си свалят каквото им трябва. Остава някаква малка пазарна ниша, която я купи нещо, я не ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката ти е и правилна, и неправилна. Ако няма абдали като мен, кой ще ходи на кино да гледа най-новите филми, и кой ще купува оригинални продукти. Понякога човек трябва да направи жест и да финансира тези, които са му доставили определено звуково-визуално удоволствие. Мисля, че е честно. С потупване по рамото и фалшиво "благодаря" кино и музика не се правят. И защо примерно трябва да караш хонда, като може да имаш лада, която ще ти върши същата работа - ходене до службата, до морето, на село за зарзават и т.н. И сега знам какво ще ми кажеш.. :D Същото ти отговарям и аз - кефи ме обложката, готино изглеждащия носител, кутийката и най-вече моралното удовлетворение от покупката на такъв интелектуален продукт ;) И пак всичко опира до пари и държавна политика. Не ми се навлиза в излишни спорове по темата, но едва ли ако взимаш 5.000 лева заплата ще помислиш да точиш торенти и да записваш дискове. Освен ако не ти се занимава с подложки, записвачки, перманентни маркери и класьори :P Благодаря. Минал съм по този път. Стига толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...