Jump to content
WILD

Чек лампа на D15z6

Recommended Posts

Здравейте колеги,днес както си карах към работа чек лампата ми светна. Спрях я, огледах за теч, някой кабел да не се е извадил (пътя е мн лош).Не съм я палил 2ри път, реших първо да попитам тук как да процедирам.Скоро си я взех и не разбирам мн. :/ Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж коя грешка ти дава , това можеш да видиш доло под килима на предната седалка. Има един диод ,който свети през интервали, виж колко пъти мига и кажи тук да видим коя грешка е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се и не ми светна лампичката ... дали не е било нещо моментно ?Не мога да разбера къде точно трябва да гледам, като светне пак. Гледах доста в нета ама нещо не мога да се ореантирам :rolleyes:До колкото разбрах е някъде доло вдясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
respawn, бъркаш моделите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда respawn, D15z6 е 6-та генерация...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка какво трябва да мига и къде се намира :) ?Това че не свети повече, значи ли че е бил моментен проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Виж тук как да провериш грешката.Като сложиш кламера на двупиновата букса, даваш контакт и броиш ! Редактирано от gnggen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак светна, но след това на контакт и даже, като я запалих не ми светеше :( С газова уредба съм, която е с моно, а двигателя е пълна инжекция ( така я взех ), може би става някоя шашма. Също забелязах, че след светване на лампичката, икономайзера ми спира да се включва (съдя по лампичката за него).До колкото разбрах, при моята кола, като дам на контакт започва да ми мига лампичката ако има проблем и не трябва да правя някакви дпопълнителни неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да правиш допълнителни неща!

Погледни линка от поста над твоя, т.е. на колегата gnggen!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...