Jump to content
Ekzotik

Сивик 5 в Сивик 6

Recommended Posts

Днес ми хрумна една идея за поредното начинание и ми трябва малко от вашия опит и съвети ;) Ако си взема два калника,капак,броня фарове от 5 ген може ли да се монтират на 6 и ше трябват ли препасване нови захвати и т.н. дали модулите и захаватите си пасват с тези на шестицата,който има наблудения да пише че сериозно съм влязал във филма :( Поздрави на Всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал 5ген с предница от 6ген, даже се продаваше в мобилето преди няколко години. Освен тия неща дето со писал, май ще ти трябва и маска от 5ген, за да можеш да хванеш фаровете и т.н.Успех с начинанието

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в mobile се продаваше също и Del Sol с предница от 5 ген, ако не се лъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дел сол няма общо с 6-та генерация повече има общо с 5-та.. според мен.по темата .. ако стане ще е интересно 5-ген е по симпатична :worthy: отпред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е да, точно за това вметнах, че щом на Del Sol може, на Civic 6 също трябва да може - и то по-лесно.

ако стане ще е интересно

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми хрумна една идея за поредното начинание и ми трябва малко от вашия опит и съвети :) Ако си взема два калника,капак,броня фарове от 5 ген може ли да се монтират на 6 и ше трябват ли препасване нови захвати и т.н. дали модулите и захаватите си пасват с тези на шестицата,който има наблудения да пише че сериозно съм влязал във филма :) Поздрави на Всички

Земаш очиларка , капак , 4 калника (2 от твоята и два от модела който искаш- да така се прави иначе новите калници задната им страна към вратата не пасва) броня фарове , слагаш новата очиларка , режеш през средата всичките калници , малко обработка с телоподаващо , задната част към вратата остават твойте калници напред новите . нареждаш останалите части оправяш фуги глупости и си ти човека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е лесна май :huh: А има ли някои колега който е правил това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...