Jump to content
men4e

Филми с коли и мотори

Recommended Posts

Здравейте колеги, знам че има тема за филми, но искам в тази да се направи списък само с филми с коли и мотори.В момента се сещам за:Бързи и яростни 1 2 3 4Транспортер 1 2 3Такси 1 2 3 4Biker boyzУскорениеНещо забих по-късно ако се сетя за още ще допълня списъка, а ако някой друг се сеща да пише, щото много ми се гледа такъв филм, особенно ако не съм го гледал 100 пъти преди.П.П. Фен зачакай да видиш къ ще тръгне темата и може да я боднеш и нея в твоя списък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drift Evolution 1 и 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evolusi KL Drift 1 2Ghost rider 1-5SupercrossДа изчезнеш за 60 секундиПиста без границиСтрийтрейсъриDeath raceDrivenThe Last RideStreet racerНемога да кажа дали всичките са хубави, защото някой още не съм ги гледал.Ако някой знае още филми да сфирка.П.П. Абе по Диемата преди години бях гледал един с някаква тунингована Калибра, някой сеща ли за подобен филм и как се казва евентуално?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, знам че има тема за филми, но искам в тази да се направи списък само с филми с коли и мотори.В момента се сещам за:Бързи и яростни 1 2 3 4Транспортер 1 2 3Такси 1 2 3 4Biker boyzУскорениеНещо забих по-късно ако се сетя за още ще допълня списъка, а ако някой друг се сеща да пише, щото много ми се гледа такъв филм, особенно ако не съм го гледал 100 пъти преди.П.П. Фен зачакай да видиш къ ще тръгне темата и може да я боднеш и нея в твоя списък.

fast trak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е този Стрийтрейсъри да каже дали е хубав, че вече повече от половин час го тегля и е на 2% download и се чудя дали въобще има смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си сивик 1.3 и тръгни да го пържеш по улиците, не за да гледаш филм, а за влезеш във филма. Главния герой в големия филм ;)

Редактирано от mihail4o_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си сивик 1.3 и тръгни да го пържеш по улиците, не за да гледаш филм, а за влезеш във филма. Главния герой в големия филм ;)

Само със Сивик d13-ка ли става или може и нещо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм от 1978 the driver и с мотри -Следата на сянката,с камиони Конвой,мисля че това са класика от миналия век ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е този Стрийтрейсъри да каже дали е хубав, че вече повече от половин час го тегля и е на 2% download и се чудя дали въобще има смисъл.

20:40 започна тегленето, сега в 23:30 е на 95%. Ако рече да се изтегли до 00:00 ще го гледам и ще кажа хубав ли е, ако не съм писал значи е бил тъп и съм се самообил. Първия записал се взима колата ми ;) Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега го изтеглих за около 30 минути ;) . По-принцип ги тегля за около 6-7 минути :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Biker boyz

По малоумен филм просто надали е създаван някога. Също е чувството ако си на Ти с компютрите и да седнеш да гледаш "Хакери" ;):( Страхотна боза.

 

Иначе от изброените определено с двете ръце за: Такси, Транспортер, Да изчезнеш за 60 секунди :(

 

Едно предложение от мен : 2fast and 2real (не го бъркайте с комерса. Става въпрос за истински коли и хора, а не за холивудски бълбочи)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е този Стрийтрейсъри да каже дали е хубав, че вече повече от половин час го тегля и е на 2% download и се чудя дали въобще има смисъл.

Въх, изгледах най-накрая, незнам що толкова бавно се изтегли. Найстина е малко по-различен от другите филми (сигурно щото е руски) ама все пак си е боза. Много тъп и измислен сценарии, доста Ферарита, Ламбота и др. такива вместо японски коли, както винаги сцените със съзтезаванията и колите са супер компютаризирани, в паркингите на моловете се вдига 240, Лада Самара вдига 200 и единствения начин да я бягаш е като натиснеш 1 копче и от 200 до 260км/ч ги правиш за 1 секунда. Абе ако не беше главната актриса с тия хубави очи щях на 10тата минута да го спра.Все пак ако някой го гледа и знае как се казва бавната песничка, която я пускат около 15тина пъти във филма да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето един много стар филм с мотори (чопари). филма не е кой знае какво......., поредната американска простотия, но има мотори :worthy:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като цяло няма много сполучливи филми от тоя жанр. Ето няколко по-лигави предложеня:Gone in 60 SecondsSpeed RacerЕй тоя, Vanishing Point, съм го гледал като малък, ама сега като се сетих и ще го дръпна пак, но по спомен беше много добър :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен : 2fast and 2real (не го бъркайте с комерса. Става въпрос за истински коли и хора, а не за холивудски бълбочи)

Тук е истината господа. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и едно от най-добрите ако не и най-доброто автомобилно преследване в киното http://vbox7.com/play:532578aaмежду другото в тази сцена е ползван един чарджър и доста мустанга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, тая сцена е страшна, за времето си особено :D Добре ги ръчкат мъсълите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах преди 3-4 години японски филм с една АЕ86 (бяла), но не знам и до ден днешен как се казва :) Иначе дрифтове и газ в планина :) Ако някой се сеща да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах преди 3-4 години японски филм с една АЕ86 (бяла), но не знам и до ден днешен как се казва :) Иначе дрифтове и газ в планина :) Ако някой се сеща да пише :)

Да не е "Initial D" :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен : 2fast and 2real (не го бъркайте с комерса. Става въпрос за истински коли и хора, а не за холивудски бълбочи)

Тук е истината господа. :)

 

Все забравям да си пусна този любителски филм. Не му ли беше пълното име 2 fast 2 real for Hollywood?

 

Имаше много интересни моменти. Най-много ме впечатли онази Супра, която на стенд даде някъде около 900 к.с. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ashes, Desislav, мерси колеги, това е филма ;) Гледам, никой не е споменал "Гориво в кръвта" със Сталоун, малко болиди, нищо особено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ashes, Desislav, мерси колеги, това е филма ;) Гледам, никой не е споменал "Гориво в кръвта" със Сталоун, малко болиди, нищо особено ;)

В Youtube има и анимираните епизоди, определено са в категория "must see" ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рали Canon Ball ,Speed Zone и Manta - малко от старите класики :)

http://www.youtube.com/watch?v=VF71yIb_TMs...feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=JLdDqUZ1WtM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...