Jump to content
Guest d15b2

светещи циферблати

Recommended Posts

Guest d15b2

вижте тука на какво попаднах, опне на снимкиет резултатите са доста впечетляващи, а и цената е близка до теази на циферблатите от ebay.com

http://www.xtuners.com/plazma.htm

за да добиете представа:

bmw e36:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

audi b4:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Аз мисля че има доста добри попадения. :D ..хм....пак ше ме бие жената ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

така като гледам тия момчета добри неща праят :lol: може след време даги посетя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

доста добре изглеждат :thumbs1: някои ако си купи да покаже :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

здравейте и от мен .... не ми се смейте , но е сега разбрах за този клуб .... случайно проследих статистиките на сайта ми ...и ето ме тук! да се представя ..аз съм Калоян Попов ( за приятели Кико) ... и съм човека, който се занимава със изработката на горепосочените циферблати.от два дни на сайта ни има малък ( за сега) онлайн магазин .. където предимно се продават циферблати .......... качествен печат с висока резолюция ( печата не е върху разни фолия, хартии и други простотии)цените на комплект са 70лв. .... всеки който предостави своите оригинални циферблати или техен скен в реален размер ще получи -20% от обявената цена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

циферблата добре обаче пак остава проблема че не свети стрелката, може ли и тя да се освети по някакъв начин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Наистина много добри попадения имаш при Аудитата. Евала!

Аз имам следния проблем:

Имам следното CD:

Публикувано изображение

От снимката не става много ясно, но плеъра свети изключително ярко червено. За разлика от него таблото ми свети жълто и това направо ме побърква. Можеш ли да направиш таблото (километраж и централна конзола) да светят така кехлибарено червено. Естествено, ако имаш и някакви по-добри идеи от моята ще ги обсъдим :D

От моя страна мога да ти предоставя manual за accord-a ми и още малко инструкции :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

циферблата добре обаче пак остава проблема че не свети стрелката, може ли и тя да се освети по някакъв начин?

<{POST_SNAPBACK}>

този проблем е решен отдавна - продават се и светещи стрелки :P

само дето са малко по-скъпи от циферблатите :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

От снимката не става много ясно, но плеъра свети изключително ярко червено. За разлика от него таблото ми свети жълто и това направо ме побърква. Можеш ли да направиш таблото (километраж и централна конзола) да светят така кехлибарено червено.

<{POST_SNAPBACK}>

ми смени си крушките или там каквото имаш по таблото с червени

кво толкова :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Наистина много добри попадения имаш при Аудитата. Евала!

Аз имам следния проблем:

Имам следното CD:

Публикувано изображение

От снимката не става много ясно, но плеъра свети изключително ярко червено. За разлика от него таблото ми свети жълто и това направо ме побърква. Можеш ли да направиш таблото (километраж и централна конзола) да светят така кехлибарено червено. Естествено, ако имаш и някакви по-добри идеи от моята ще ги обсъдим :P

От моя страна мога да ти предоставя manual за accord-a ми и още малко инструкции :P

<{POST_SNAPBACK}>

Колега, защо вместо да си разглобявах колицата и да хвърлях сумаси пари,нерви и време като можеш ако толкова държиш на това СД да му смениш неговите диоди и то ще ти излезе предполагам под 20 кинта с труда :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

циферблата добре обаче пак остава проблема че не свети стрелката, може ли и тя да се освети по някакъв начин?

<{POST_SNAPBACK}>

този проблем е решен отдавна - продават се и светещи стрелки :P

само дето са малко по-скъпи от циферблатите :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

да ама вече не се предлагат май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

да ама вече не се предлагат май

<{POST_SNAPBACK}>

преди малко гледах в ебея :ph34r: - има 4ервени и сини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Наистина много добри попадения имаш при Аудитата. Евала!

Аз имам следния проблем:

Имам следното CD:

Публикувано изображение

От снимката не става много ясно, но плеъра свети изключително ярко червено. За разлика от него таблото ми свети жълто и това направо ме побърква. Можеш ли да направиш таблото (километраж и централна конзола) да светят така кехлибарено червено. Естествено, ако имаш и някакви по-добри идеи от моята ще ги обсъдим ;)

От моя страна мога да ти предоставя manual за accord-a ми и още малко инструкции ;)

<{POST_SNAPBACK}>

моето табло свети в червено и е супер боядисах си оригиналните кружки с една боя дето ми я донесоха от щатите и струва 25лв. шишенцето и боята не се люпи и е супер. ако някой се интересува на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

ми смени си крушките или там каквото имаш по таблото с червени

кво толкова ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Сигурен съм, че за тебе ще е нищо работа ;)

 

Колега, защо вместо да си разглобявах колицата и да хвърлях сумаси пари,нерви и време като можеш ако толкова държиш на това СД да му смениш неговите диоди и то ще ти излезе предполагам под 20 кинта с труда ;) 

<{POST_SNAPBACK}>

Slus4o, това беше първото, което и аз си помислих. Но като го отворих изобщо не видях от къде и как свети това (то аз толкова и разбирам де). А и още няколко месеца си е гаранционен ;)

Иначе от тази година явно от Pioneer са решили в този клас (5) да пуснат един модел с 10 сменящи се цвята, вместо три модела, различаващи се само по цвета на светене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

точно този е клас 3, 3630МР ама неговия заместник е по-скоро един клас надолу, като вид, функции и цена. така че може би наистина 5700 е неговия заместник.Злато, що не го продадеш докато е в гаранция и да си вземеш новия модел. И без това само те дразни, пиюкането те дразни, светлината не ти ходи ... иначе е добра джаджата, ама ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

точно този е клас 3, 3630МР ама неговия заместник е по-скоро един клас надолу, като вид, функции и цена. така че може би наистина 5700 е неговия заместник.

 

Злато, що не го продадеш докато е в гаранция и да си вземеш новия модел. И без това само те дразни, пиюкането те дразни, светлината не ти ходи ... иначе е добра джаджата, ама ...

<{POST_SNAPBACK}>

Пускам и тоя ;) и се спирам вече ;)

И аз не разбирам, защо се води трета серия, след като реално е предходен модел на следващите две пета.

Не съм тръгнал да го сменям, защото ми върши отлична работа, защото е застрахован, и защото самия дизайн на панела е много по-красив от последния модел в този клас (последното е лично мнение).

Като единствен недостатък на модела от функционално естество мога да изтъкна, че копчетата от 1 до 6 са изключително неудобни за натискане. Но затова пък винаги сменям радиостанциите от дясното копче нагоре-надолу.

Това е въпросния нов 5800:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

здравейте пак! ще отговоря на всички въпроси .. доколкото мога! значи на касетофона могат да се сменят някой от лампичките ..и ще светне в друг цвят .. но попринцип не е удачен вариант да барникаш по него! интериора и километража могат да светят такова наситено червено като ЦДто .. при някои коли дори и през деня. със стрелките е малко проблем ...... тези които се продават в ибей ..ги знам много добре ...много са недодялани ... и не са от плексиглас ..а от материал който свети при определен тип светлина! също мога да ги направя така ... със специална боя ..американска! ..........мога да ги направя и от плексиглас ...ама проблема е, че в повечето случаи тежат повече от оригинала .. и така уредите не са адекватни. П.С. Поканете ме някоя среща ...да ви поразгледам таблата> ..освен това някой има ли скенове на километражи .. в реален размер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic1.5
:ppp и аз имам вапрос стига да не досаждам и да ставам банален зна4и имам едно табло сащото като моето / демек за експерименти/ искам да знам можете ли да направите така, 4е оборотомера ми да се измести по средата тоест на мястото на тахометара, а него на мястото на оборотомера, да стане като на мотора ми оборотомера е наи важен за мен а тахометара ще е по малак като оборотомера които е сега предварително :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

снимките отговарят ли на реалните размери? ..това с преместването на оборотомера ..няма да стане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз имам няколко щури идеи за табла ей сега като ви четях мненията и след малко се захващам да вида какво ще измисля :) идеята ми е , че мога да направя ( предполагам ) на всеки един от вас матирани табла от плексиглаг , които да светата в 5 цвята или да сменят цветовете си :) , абе не съм направил нищо до сега , но ще експериминтирам и ще ви кажа и покажарезултатите като си поиграя с моите коли ;) и ако ви харесат резултатите ще ви предложа и услугите ми ;) така че дерзайте , залавям се за работа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

Аз имам няколко щури идеи за табла ей сега като ви четях мненията и след малко се захващам да вида какво ще измисля ;) идеята ми е , че мога да направя ( предполагам ) на всеки един от вас матирани табла от плексиглаг , които да светата в 5 цвята или да сменят цветовете си  :rolleyes:  , абе не съм направил нищо до сега , но ще експериминтирам и ще ви кажа и покажарезултатите като си поиграя с моите коли ;) и ако ви харесат резултатите ще ви предложа и услугите ми  ;)  така че дерзайте , залавям се за работа  :)

<{POST_SNAPBACK}>

като започнеш с експериментите ,... би ли могъл да ми пратиш някой друг скен на някое от твоите табла? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Като го направя цялото тало тогава ще ви пусна снимки как е станало , но на дали ще е по-рано от края на другата седмица :rolleyes: много работа си е , а и време най-вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

Като го направя цялото тало тогава ще ви пусна снимки как е станало , но на дали ще е по-рано от края на другата седмица  :rolleyes:  много работа си е , а и време най-вече  :)

<{POST_SNAPBACK}>

 

 

скенирай самите циферблати ..като ги сваляш , плиййзззз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

скенирай самите циферблати ..като ги сваляш , плиййзззз!

<{POST_SNAPBACK}>

за да се скенират май трябва да се махнат стрелките

а ако случайно не се счупят после не могат да се уцелят предишните им позиции :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

скенирай самите циферблати ..като ги сваляш , плиййзззз!

<{POST_SNAPBACK}>

за да се скенират май трябва да се махнат стрелките

а ако случайно не се счупят после не могат да се уцелят предишните им позиции :D

<{POST_SNAPBACK}>

Има си тактика за тази работа :D но е сумати нерви и за сега знам как става тактиката при сивик 3г , при 5г ще видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

Има си тактика за тази работа :D но е сумати нерви и за сега знам как става тактиката при сивик 3г , при 5г ще видим  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

да знаеш че имам здрави стрелки с уредите на оборотомера и километража

(ако ти потрябват случайно :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

да знаеш че имам здрави стрелки с уредите на оборотомера и километража

...и аз..и аз.... ;) Редактирано от roadracer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

А това е на Сивик 7ма генерация купе ЕХ за САЩ

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xtuners

колеги, правя една хонда в момента , като стане ..ще пусна снимки тук ...и ще ви пусна една добра оферта , която ще важи само за този клуб! правя дизайн на циферблатите, така че стрелките да не се махат :lol: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...