Jump to content
hefest

неработещи пръскалки за фарове-англичанка вти

Recommended Posts

колеги да си призная аз съм от хората дето малките неща им бодят очите,да вземем например някоя неработеща крущка по таблото или екстра,та сега на въпроса -пръскалките на фаровете,когато купих колата бачкаха,сега не,какъв им е принципа на деиствие и имали някаква по специална усобенност,евентуално на кои бушон да търся повредата-от мен сега:четох по няколко теми че крушките по бутоните на таблото са дефицит и се прибягва до диоди и подобни,след сваляне на крушките и средно около 15мин на детаил в първия що годе свестен ел.сервиз срещу завидната сума от (в моя случаи левче,заради по малкия град)но при вас зависи от големината на града кушките работят отново и са пак на линия,през тази процедура минаха вече 5 броя така че може да се вдъхне още живот на изгорелите крушки колеги помагаите сега за пръскалките да ги вкараме в линия,благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има схема на бушоните някъде под таблото там виж къде еправилния бушон и го смени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги че е бушона бушон излезе правилно,но за начинаещите да знаят че пръскалките работят само в режим,когато са включени късите светлини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...