Jump to content
dimodi

От Свиленград до Бургас

Recommended Posts

Здравейте колеги, дайте акъл през къде е най-добре да се мине от Свиленград за Бургас - гледам пътищата на картата, ама там не е обозначено кои са по-хубави и с по-малко дупки :D а регионът не ми е познат.Един вариант е Свиленград - Елхово - Болярово - Средец - Бургас, който е пряк и по по-малки пътища. Има ли смисъл да се обикаля по по-главните пътища, примерно през Харманли или дори Ямбол?Мерси предварително за всяка полезна информация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

болярово - средец - бургас е ок... макар и средец бургас е нов асвалта ама е като бабешко дупе... на бабуни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Харманли няма смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасен път е това, но не знам добра алтернатива. Особено околовръстното на Елхово ми взе здравето( и на Акорда най-вече). Бургас-Средец също е зле.От Елхово надолу чак 30-40км преди Свиленград има добър асфалт. Гледам има и ремонтирани участъци обаче (по няколко километра но на цялото платно).Лощото е че от септември миналата година допреди 2 седмици има сигурно 5 нови км асфалт, а от стария 20 са станали по-зле :).Ако Някой даде идея за по-добър да пише че и мен ме тревожи тоя маршрут...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 5-6 год. пътувам по този път и съм доволен/Хасково-Харманли-Тополовград-Елхово–Средец-Бургас/.Предимствата са, че няма почти никакъв трафик, пътя е лек за каране.Недостатък е лошия път на места, но ако няма за къде да бързаш няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като изляза от Бургас в посока Средец и пътя се разваля. После има участък с нова настилка(даже не маркирана).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за информацията :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...