Jump to content
Guest 1net

Сбиркаааааа

Recommended Posts

Guest 1net

да не забравите ей :offtopic:на 26-ти (неделя) в 13:00 на Дунев (до МЕИ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

в никакъв случай :offtopic: тамън си мислех днес да пусна темата-но ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

на Дунев (до МЕИ)

<{POST_SNAPBACK}>

:offtopic: Сигурно аз съм единствения, който не е идвал на срещите от както затвориха полигона. По този случай може ли да ми даде публиката жокер - къде е Дунев, иначе МЕИ го знам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

на Дунев (до МЕИ)

<{POST_SNAPBACK}>

:offtopic: Сигурно аз съм единствения, който не е идвал на срещите от както затвориха полигона. По този случай може ли да ми даде публиката жокер - къде е Дунев, иначе МЕИ го знам?

<{POST_SNAPBACK}>

караш по Г.М. Димитров от 4км към Симеоновско и на светофара на Никола Габровски завиваш в ляво и там вече ще видиш картинга на Дунев

пп. мързи ме да пусна карта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

1net-добре ,че ме подсети ;) как се бях однесъл ;) е да се съберем :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Според мен на тези срещи идват 15-20 човека по сериозни и толкоз .

Много е скучно ,един път бях на Пловдивска среща и повече ме изкефи .

Много по интересно според мен ще е да се чакаме някаде и от там всички хонди да отидем на Дунев или кадето и да е . а да не говорим ,че на въпросното място за срещи няма каде човек една дръпка да си направи .

 

Миналия път като си тръгнах минах по околовръстното шосе и видях сбирката на VW ,ами да си кажа честно изкефих се беше лудница от коли а при нас ;)

а и мястото им е по добро . Аз навремето заедно с Тишо , предложих да се срещаме пред националния исторически музей Публикувано изображение,

 

обаче никой не ни обърна внимание .

Да се съберем там да си полафим да видим кой какво ново е направил или има идея да прави ,там има и място за дръпки и след това да отидем някаде.

Помислете за тази идея ,според мен ще е много по яко . ето преди малко на

ЕКОТО на бул. България беше пълно с БМВта минаваш виждаш ги и се кефиш да речем ,а ние се забиваме в един паркинг и никой да не ни вижда ,сиреч нещо като тайна организация . е мерси ама не ме кефи ;)

аз карам ХОНДА и искам и други да я виждат (дали ще им хареса или не това е друг въпрос ) ,но все пак е някаква публична проява.

еи за това Пловдивските срещи са супер щото има разнообразие .

 

 

мерси че отделихте време за да прочетете това :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

между другото съм съгласен, по-яко ще е , ако са навити всичкипък и наблизо има разни заведения :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

между другото съм съгласен, по-яко ще е , ако са навити всички

пък и наблизо има разни заведения  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

абе не е проблем после и на Дунев да отидем ама ще е яко колона от Хонди

малко популяризиране на марката след народа :offtopic:

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Не съм забравил, но този уикенд съм служебно ангажиран ;);):offtopic: ...така се очертава и следващия и ако изтърва гонките на Калояново ще умра от яд! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow

...срещаме пред националния исторически музей Публикувано изображение,

 

обаче никой не ни обърна внимание ....

 

 

 

мерси че  отделихте време  за да прочетете това  :offtopic:

<{POST_SNAPBACK}>

Абе принципно за срещите е по-готино на някое широко място обаче пред НИМ (където се събират колегите от VW) правят проблеми!!! Идват куките и започват да заплашват че ще взимат книжки и некви други простотий!!! Да се съберем и да полафим къде може да се намери такова местенце че и на нас да ни е добре!!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

аз най-после ще дойда на срещата;) как остава в 13:00 часа на Дунев?После където ни отвее вятъра;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80

И на мен много ми се иска да доида,защото ще ми бъде за първи път,но очаквам в понеделник да ми кажат за тросьон и за мое съжаление ще бъда принуден да го пропусна.Надявам се като си оправя колата да не пропускам нито една сбирка!И аз се гордея с колата си и искам всички да я виждат,защото знам каква я взех а каква е сега и съм съгласен с greenwather. Аз ще помисля за местенце и ще ви предложа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan
Среща на паркинга пред Ал. Невски и колона Хонди по Цариградско в посока Дунев как ви звучи?

 

На паркинга никой няма да ни каже 2 думи за многото хонди - съвпадение, Неделя по обед, неделни шофьори колкото искаш... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Среща на паркинга пред Ал. Невски и колона Хонди по Цариградско в посока Дунев как ви звучи?

 

На паркинга никой няма да ни каже 2 думи за многото хонди - съвпадение, Неделя по обед, неделни шофьори колкото искаш... :D

<{POST_SNAPBACK}>

става аз съм ЗА :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o
Среща на паркинга пред Ал. Невски и колона Хонди по Цариградско в посока Дунев как ви звучи?

 

На паркинга никой няма да ни каже 2 думи за многото хонди - съвпадение, Неделя по обед, неделни шофьори колкото искаш... :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

става аз съм ЗА :D

<{POST_SNAPBACK}>

и аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

в колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

...

обаче никой не ни обърна внимание .

Да се съберем там да си полафим да видим кой какво ново е направил или има идея да прави ,там има и място за дръпки и след това да отидем някаде.

Помислете за тази идея ,според мен ще е много по яко . ето преди малко на

ЕКОТО на бул. България беше пълно с БМВта минаваш виждаш ги и се кефиш да речем ,а ние се забиваме в един паркинг и никой да не ни вижда ,сиреч нещо като тайна организация . е мерси ама не ме кефи  :wub:

аз карам ХОНДА и искам и други да я виждат (дали ще им хареса или не това е друг въпрос ) ,но все пак е някаква публична проява.

еи за това  Пловдивските срещи са супер щото има разнообразие .

 

 

мерси че  отделихте време  за да прочетете това  :D

<{POST_SNAPBACK}>

това е истински фен на марката

трябва да се гордеете че карате хонда , но не само по форумите , а и по улиците !

за това не ми харесва да видя човек , който е махнал емблемата на Хондата си ...

 

както казва бенджи - все едно го е срам да каже кво кара

та за това .. не че имаме възможност да идваме на срещите в София , но ... идеята на greenwather е СУПЕР.

ГОРДЕЙТЕ СЕ ЧЕ КАРАТЕ ХОНДИ И ГО ПОКАЗВАЙТЕ ПУБЛИЧНО!!!

 

 

ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Е,айде и аз ще взема да се появя ама ще си ви чакам на Дунев директно за да ви изненадам.весело чупене на стойки по Цариградско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

е последно какво ще се разберем или само аз и Оги ще отидем на Александър Невски???????????ебем ти организацията :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
Отговорено (Редактирано)
Среща на паркинга пред Ал. Невски и колона Хонди по Цариградско в посока Дунев как ви звучи?

 

На паркинга никой няма да ни каже 2 думи за многото хонди - съвпадение, Неделя по обед, неделни шофьори колкото искаш... :hondarulez:

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм за

обаче верно в колко часа?

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

и аз съм за

обаче верно в колко часа?

<{POST_SNAPBACK}>

12:30 ми звучи прилично за да се съберем в 12:45 и да сме на Дунев около 13:00 :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Там сме :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

и аз ще съм 12.30 пред Ал. Невски пък дано повече коли се съберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maskata

Колеги и аз ще се пробвам да доида и дано този път успея :ph34r: че всеки път излиза нещо и не успявам :blink: но този път ще направя всичко възможно така че в 12.30 пред Ал. Невски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zaphod

Паркинга на А.Невски е добре, само че да не се изненадате щото по това време неделите 2 часа там има друг клуб среща... :blink: То това не пречи според мен по никакъв начин :blink: Може да се видиим...А иначе аз още няма хонда са среща - няма кво да покажа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

 

и аз съм за

обаче верно в колко часа?

<{POST_SNAPBACK}>

12:30 ми звучи прилично за да се съберем в 12:45 и да сме на Дунев около 13:00 :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

там съм и аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Колеги исках само да вметна, че времето е сменено от днеска (неделя 26.03), да не се изпоразминете с 1 час! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Голяма чакане да ми отвори снимките да се видя или само при мен е така :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Голяма чакане да ми отвори снимките да се видя или само при мен е така :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

при мен се отварят ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Renzo_80

Здравейте пичове,аз много искам да видя снимките,но при мен не ги отваря,моля Ви пратете ми ги на пощата.Благодаря предварително. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

ехх жалко .. не можах да дойда, че покарах малко ски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

За жалост, аз съм фен без кола.. и то не защото не мога да си купя, а защото закона не ми позволява! :worthy: Още нямам 18 и като ви гледам всичките как се мъкнете с любимите "момичета" по срещите и ми става гадно. На тази среща не можах да дойда, щото станах в 13:00 а и защото бях тотално забравил. Но другата ще гледам да не пропускам. Така ми се иска, да се домъкна и аз с една 5та или 6та... ама... ще чакам. :worthy::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

За жалост, аз съм фен без кола.. и то не защото не мога да си купя, а защото закона не ми позволява!  :worthy:  Още нямам 18 и като ви гледам всичките как се мъкнете с любимите "момичета" по срещите и ми става гадно. На тази среща не можах да дойда, щото станах в 13:00 а и защото бях тотално забравил. Но другата ще гледам да не пропускам.

 

Така ми се иска, да се домъкна и аз с една 5та или 6та... ама... ще чакам.  :worthy:  :thumbs1:

<{POST_SNAPBACK}>

Споко пич и ние сме били на твойте години и ние сме имали мечти .

Пожелавам ти твойте мечти да се сбъднат и ти един ден да се радваш на автомобил независимо каква марка е ,да караш кола е мания която мен лично ме тресе от малък и до ден днешен изпитвам ОГРОМНО удоволствие когато съм зад волана. а най-хубаво е когато съм сам с колата през ноща тогава се чуствам истински свободен и усештам ,че живея а не ПРОСТО СЪЩЕСТВУВАМ

.

Навремето 1995 година си купих първата кола беше FORD HR3 беше изключително красива за мен ,и до ден днешен съм влюбен в тази кола макар ,че беше модел 1984 вафления стоп . а най готиното беше ,че тогава живеех и работех в Пловдив а там движението тогава бе доста по малко от София и просто летях по булевардите беше ВЪРХА.

Та така ,че всяко нещо с времето си ,ще дойде и твоя миг . :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Здравейте пичове,аз много искам да видя снимките,но при мен не ги отваря,моля Ви пратете ми ги на пощата.Благодаря предварително. ;)

<{POST_SNAPBACK}>

СНИМКИТЕ ГИ ИМА И В НАШАТА ГАЛЕРИЯ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Да видях ги снимките вече и ми прави впечатлиние, че мойта не се е харесала на фотографа, но здраве да е нали аз си я харесвам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Да видях ги снимките вече и ми прави впечатлиние, че мойта не се е харесала на фотографа, но здраве да е нали аз си я харесвам :censored:

<{POST_SNAPBACK}>

твоя Прелюд ме кефи мен лично :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Да видях ги снимките вече и ми прави впечатлиние, че мойта не се е харесала на фотографа, но здраве да е нали аз си я харесвам :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

и на мен ми харесва :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...