Jump to content
barb_wire

Проблем с паленето

Recommended Posts

Здравейте, прелюда неиска да запали... досега съм го мъчил - върти напразно и припалва само за част от секундата. До вчера всичко си беше наред. Бензин има, ток има... незнам какво да правя... помагайте :)

Редактирано от barb_wire

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изчетох, разглобих под волана, и немога да го видя това реле и това си е....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! чети внимателно! лягаш по гръб под волана и релето се намира от дясно на пръта на волана в позата която си заел.големината му е долу-горе 5 на 3 см. държат го от двете страни две щифчета и излиза като ги понапънеш с отверката.прекалайдисват ти спойките и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезните съвети... утре ще го мъча, че сега в тая тъмница нищо не се вижда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще те затрудни ли много ако си оправил проблема да драснеш 1 ред?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два дни бях в два сервиза... проблема остава... най интересното е, че никой неиска да го свали тва реле и да погледне (аз немога да го открия и сваля)... дотук съм сменил свещи, дистрибуторна капачка и кабели.... ако някой знае добър сервиз да помага... вече я мразя тая кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тоя сервиз? Я го смени!P. S - И мойта кола е така, но не е от релето, още не знам от какво...

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два дни бях в два сервиза... проблема остава... най интересното е, че никой неиска да го свали тва реле и да погледне (аз немога да го открия и сваля)... дотук съм сменил свещи, дистрибуторна капачка и кабели.... ако някой знае добър сервиз да помага... вече я мразя тая кола ;)

Не я мрази, тя не е виновна!Вместо да сменяш свещи, капачки и кабели, намери едно делко за твоя мотор / само за проба / и врътни стартера!Преди проблема удари имаше ли, нещо...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо се предаваш.От къде си?Ако проблемът е в главното реле,то той се отстранява за десетина минути.Сервиз не ти трябва-спокойно можеш да се сравиш сам.Нужни са ти отверка и поялник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...