Jump to content
H22_turbo_Vtec

Малко помощ

Recommended Posts

Вероятно моят прелюд се проточи най-много от всички проекти на света. :fun: .Точно разреша някой проблем по двигателя и хоп нова изненада.То не бяха инсталации, после компютри сега пък грешки, ужас ви казвам.Така малко предистория.Сменен вдигател от ф20 х22аизгорен компютър п13 (тук не ми се обяснява, че много бързо паля)Мотора дойде без сонда (това е друга тема)=опитах да си развия сондата от ф20,но опитът беше не успешен.Купих си нова (универсална) препоръча ми я един колега от форума.Така...Карах известно време с комп от х23 понеже се надявах Дарко да оправи моя (опитът не успешен)(все пак едно голямо благодарство и ще черпя). По това време сондата не светеше и колата не показваше никакви грешки, само където не вървеше.Дойде време за нов комп п13 оригинален за х22а.И така какво стана.....Паля колата всичко нормално.При каране нормално всичко си е ок.Натиснах я 2-3пъти и светна чека.Проверих грешката (1).Нулирах компа и лампата изгастна до следващото натискане.Така 2-3 дена.После спря да се гаси при ново палене.Пак проверих грешката (1) и (41).и сега се чудя с кое да започна.Пробване с друга сонда или с друг комп.Понеже в Стара Загора няма друг Х22а моля ако някой има излишна сонда да ми съдейства за да почна от някъде.(1)(41) са грешки свързани с ламбда сондата-------------------------------------------------------------Друг проблем: делкото ми се дави в масло.Ама не му стига, че ми краде маслото от мотора ами и го прахосва и то навсякъде така, че всичко става чудно.ТЪрся си някое заминало с здрав корпус, което прашасва в гара ви.Искам да БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПОМОГНАЛИ МИ ДО ТУК ПО ПЪТЯ "ДА СИ ВКАРАШ ТАРАЛЕЖ В ГАЩИТЕ'' :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех бате, малко остана :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...