Jump to content
barb_wire

проблем охлаждане

Recommended Posts

Здравейте, значи цяла нощ карах до морето, и се появи следния проблем, на около 200км започва да се качва температурата на водата.... спирам, чакам да се охлади системата, отварям капачката на радиатора и той изгубил около литър, че и повече течност (защото после толкова съм долял). Отварям разширителното казанче - пълно догоре... изсипвам антифриза от казанчето обратно в радиатора и пак карам около 200км до следващото преливане :D Системата не губи вода, просто я събира в казанчето, а радиатора остава празен... Моля помагайте, че на връщане ще откача :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Капачка на радиатора-от това почваш :D А и карай по-лекичко да и е лесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигни казанчето на по високо ниво от радиатора пусни парното да работи ,така ще се обезвъздуши системата,гаранция ,че имаш въздух останал в системата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба.Прочети моята тема за Акорд Ф18А3 ихвърля водата.Първо пробвай със смяна на капачка на радиатора после ще говорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системата не губи вода, просто я събира в казанчето, а радиатора остава празен... Моля помагайте, че на връщане ще откача :)

Цък - втори пост, стр. 3.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам ако аз съм "гарнитурата" :):D :D , теб спокойно мое си те кръстим"капачката"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Даам ако аз съм "гарнитурата" :D :D :D , теб спокойно мое си те кръстим"капачката"

Може пък и да е прецакана,не е гаранция че веднага е гарнитура,въпреки,че в 99% от случайте е :)Нека почне от нея,все пак доколкото чета е на море човека ....Няма как да прави сложни диягностики и ремонти... Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и много слънчеви поздрави от нашето морце :) Изчетох всичко и съм много благодарен на всички, добре, че преди седмица две си купих радиатор (който още не съм сменил) и имам друга капачка, и веднага както се прибера в София ще започнат и моите терзания по проблема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tsanko

Е колега какво стана, откри ли къде е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...