Jump to content
nautilus80

20t2n Диагностика?

Recommended Posts

Здравейте, днес обиколих цял Бургас и никъде немогат да ми направят диагностика на Honda Accord 2,0i TD /20T2N/ Проблема е че колата изгасна в движение преди два дена и след двучасово мъчене да я запаля падна акумулатора. Докато чаках друга кола да ми даде ток, припомпихме с помпичката преди горивния филтър да качи нафта и след като ми дадоха ток запали отрас. Днес запали без проблем, ходих в сервиз Honda, BMW и двата BOSCH и навсякъде ми казват че нямат софтуер за този двигател. Ако някои има идея да пише. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Двигателят ти е ROVER :lol: ,
ако има представителство добре ако не виж форума им :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, днес обиколих цял Бургас и никъде немогат да ми направят диагностика на Honda Accord 2,0i TD /20T2N/ Проблема е че колата изгасна в движение преди два дена и след двучасово мъчене да я запаля падна акумулатора. Докато чаках друга кола да ми даде ток, припомпихме с помпичката преди горивния филтър да качи нафта и след като ми дадоха ток запали отрас. Днес запали без проблем, ходих в сервиз Honda, BMW и двата BOSCH и навсякъде ми казват че нямат софтуер за този двигател. Ако някои има идея да пише. Благодаря!

какво стана колега, намери ли някъде да я закачат. пишеи ако имаш информация:rolleyes: Благодаря предварително.... Редактирано от войводата/cls
Редактирано от "маймуница" на кирилица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, Румен в Тополи доколкото зная има софтуеър за диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...