Jump to content
Prisoner

Затъмняванена стопове

Recommended Posts

Какво ще кажете за идеята,и как се получило.С малко въображение и малко пари,мен много ме радва.Снимките,не са много качествени,но на живо изглежда още по добре.габаритигабарит+стопмигач

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е колега :rolleyes: с какво ги затъмни? със фолио или спрей?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са станали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Страшни са,но защо не удължи линиите и към вътрешните,или дори да затвориш контура :DА мигачите къртят!

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затъмнени са с фолио.А линиите не могат да се удалжат защото от дясно се пада светоотразителя които е залепен от вътрешната страна на стъклото,а от лявоа от ляво алуминиев рефлектор и не ми се рискуваше.Но според мен и така изглежда доста добре,дори и през деня се вижда идеално.снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този енджъл които продаваш,от ebay ли поръчан,аз мога да ти изработя същия с какъвто диаметър кажеш.Ако те интересува пиши на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този енджъл които продаваш,от ebay ли поръчан,аз мога да ти изработя същия с какъвто диаметър кажеш.Ако те интересува пиши на лични.

Комплектът го поръчах направо от Хонг Конг, изработиха ми го във фабрика.... Не зная дали би могъл да постигнеш фабричното изпълнение, това са RGB диоди, на SMD матрица, дистанционно,котролер...Ако всичко това можеш да го направиш под 60лв себестойност направо отваряй магазин ще имаш доста клиенти,сигурен съм. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигачите са номер 1 ! :)

Да и мен много ме кефат как са станали :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този енджъл които продаваш,от ebay ли поръчан,аз мога да ти изработя същия с какъвто диаметър кажеш.Ако те интересува пиши на лични.

Комплектът го поръчах направо от Хонг Конг, изработиха ми го във фабрика.... Не зная дали би могъл да постигнеш фабричното изпълнение, това са RGB диоди, на SMD матрица, дистанционно,котролер...Ако всичко това можеш да го направиш под 60лв себестойност направо отваряй магазин ще имаш доста клиенти,сигурен съм. :D
(дистанционно,котролер) е сложното и скъпото.А наи лесно и според мен по красиво е да светят в един цвят а не като коледна елха.А с RGB диоди, на SMD матрица,могат да се изработят всякакви фоми като моите стопове,само да имаш малко въображение. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще може ли да ми помогнеш с нещо, че гледам и ти си тъмнил стопове и знаеш за какво става на въпрос .. Така че значии майка ми взе да закачи едно кошче с задния стоп и леко го отчупи и все си мисля, че ако се лепне някакво тиксо отдолу или нещо друго, а отгоре се затъмни целия стоп ще се покрие това пък и стоповете ще отиват на колата :tooth: Колата е Passat 4 черен цвят и затова смятам, че ще отива :P Така, че ще можеш ли да ми кажеш дали ще се получи това което мисля ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят стоп също има отчупено парченце,залепих го с моментно лепило,и отгоре фолиото и въобще не си личи.Така че ако пазиш парченцето ще стане.Ако искаш качи една снимка да видим за какво точно става въпрос. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти може даже да продаваш такива стопове аз бих си купил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят стоп също има отчупено парченце,залепих го с моментно лепило,и отгоре фолиото и въобще не си личи.Така че ако пазиш парченцето ще стане.Ако искаш качи една снимка да видим за какво точно става въпрос. :bounce:

Колега майка ми си е заминала без дори да слезе да го прибере, но ме съмнява, че може да са вътре парченцата между двете стъкла :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си,с малко въображение и повечко сръчност,могат да се получат доста добри,неща.Особенно на по големите коли като Acord и Prelude.Ако ина някои заинтересован да драсне едно лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...