Jump to content
tape

D15b2

Recommended Posts

Здравейте колеги.Преди два дни си отидох на работа с колата и всичко си беше наред. Вечерта тръгнах да се прибирам и колата взе да прекъсва. Под 2500 оборота прекъсва... глъхне. След 2500 проблеми не забелязах да има. Говоря при нормално подаване на газ. Пробвах я и на бензин и на газ и винаги си го има проблема. Пробвах да вадя кабелите на свещите и всичко си беше наред там. Огледах до колкото можах да няма някой излязъл маркуч, но няма.По принцип съм минал 13к км без да сменям масло и филтри, понеже в момента нямам възможност :lol:Не я карам на майстор поради същата причина :DАко някой се сети какво мога да проверя и да направя сам да казва.Ако не като дойде нейния ред ще отиде на майстор ;)Благодаря на отзовалите се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега бях долу и пак я гледах.Свалих кабелите на акумулатора да се ресне компа .. нищо не се промени :PПробвах на място.. като я запаля работи малко неравномерно и като подам леко газ почва да се тресе колата (не прекалено, но се усеща неприятно) след като мине 2000 оборота спира да тресе.Някой да се сеща нещо?П.С. да не отварям нова тема... малкото казанче, което е от дясно на това за спирачките за съединителя ли е? Защото ми е празно.Може ли от там да имам проблеми? и с какво се долива? ДОТ 3? Мерси.. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам,щом не си сменил масла и филтри,предполагам се отнасяш по същия начин с кабелите и свещите.кабели знаеш как да проверяваш,нали?обслужи си колата и си смени изброените неща и си ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Този симптом го излекувах с нови кабели и нови свещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите, ще ги сменя и ще видим !!!А може ли някой да ми каже за казнчето, което питам. От дясно на спирачната помпа, едно малко..Ако го долея с ДОТ 3 става ли? и то за съединителя ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, то е за съединителя. Мисля че пишеше 3 или 4, но сложи му DOT4 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...