Jump to content
Ghost_MC

Тръгване за НС 2010 събота сутрин

Recommended Posts

Здравейте колеги...

Тъй като има тема за друг маршрут от Пловдив към Узана реших да предложа и този по който ние от Карловската група ще минаваме и ще се радваме ако още някой се присъедини към нас.Ако има желаещи за този маршрут,ние ще ви чакаме в едно крайпътно заведение след като отминете Калофер,само до пътя е така че не вярвам да ни пропуснете.Ще сме там от 7:00 до 7:15,след това тръгваме и спираме след с. Шипка до един ресторант,където ще изчакаме групата от Пловдив-Първомай-Стара Загора-Казанлък.Това се очаква да стане към 8:00-8:30.

 

Публикувано изображение

 

:):cool::honda::):honda::):honda::cool::honda::):honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато чкаме се на 500 м от града посока Шипка каде ни закара ти чак в града Шипка има още 10 км до там :) към 8 да сте там на отбивката вие ще ни видите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но ние няма да идваме до казанлък затова ви чакаме там,да не си удължаваме пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще сме на 6 км преди мястото на което ще се включите в пътя за Шипка , ако решите може да ни чакате преди прохода вдясно има голям паркинг със заведение. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за него става въпрос :cool:,но ако останем само карловската група може ако другите са съгласни да доидем до казанлък направо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ли хора за този маршрут???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз смятам да се включа към вашата група,значи най-късно в 7:30 да съм на това рибното ресторантче ли беше преди калофер,от дясно на пътя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи като минеш покрай отбивката за калофер(не влизаш в калофер) и си караш по пътя за габрово някаде след 500 метра мисля има едно заведение което се намира от ляво няма как да ни пропуснеш то е само на пътя ще видиш хондите отпред.Само искам да те помоля да дадеш някакво телефонче да имаме връзка и да се опиташ да доидеш до 7:15 защото иначе другата група по маршрут пловодив-първомай-стара загора и т.н. ще ни чакат около 30 мин.Радвам се че няма да сме сами ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иван 0887/878514 ако искаш звънни да се разберем за сутринта,хем и аз да ти имам телефона ако се наложи да звънкам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...