Jump to content
p0n1X

Фолио за мигачи или спрей за мигачи

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Виждам, че в нашата мила родина не продават мигачи "Amber" (а може и да съм пропуснал някоя друга тема за тях). Та интересно ми е някой опитвал ли е с нещо от тези две неща - фолио или спрей. Да си ги направи оранжеви близки до оригиналните и дали ще светят пак със същата светлина.

Редактирано от p0n1X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич пробваи с jeepers creepers да ти поръча едни от ебаи ... ще ти легнат евтино и ще са си амбър а твойте ще ги продадеш и така :) няма смисъл от тези фолиота защото ще си разочарован от крайния резултат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги боядисах с един спрей ( Dupli color се казва ...има прозрачни за целта) ,но нещо оранжевото не ми хареса как седи и ще го махам. С една дума неможе да докара цвета на амбърите.Иначе това е спрея.http://www.dupli-color.de/webgate/wg_5_2.n...nt_blau_200.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това говоря и аз щом знаете какво е амбър надали ще може да постигнете ефекта по какъвто ида е друг начин освен покупка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ,но преди на компа имах снимка на колата на един колега , и на тази снимка бяха 1:1 с оригиналния амбър.Дори го бях питал и тои каза ,че са боядисани с някакъв спрей. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги боядисах с един спрей ( Dupli color се казва ...има прозрачни за целта) ,но нещо оранжевото не ми хареса как седи и ще го махам. С една дума неможе да докара цвета на амбърите.Иначе това е спрея.http://www.dupli-color.de/webgate/wg_5_2.n...nt_blau_200.jpg

Дам и на мен ми предлагаха точно този модел спрей. Но все си мисля, че ако ги боядисам ще светят по слабо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто и крушката трябва да смениш да не е оранжева а нормална :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално си светят мигачите.След малко ще направя една ,две снимки да видиш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...