Jump to content
hondarev_accordov

антена Акорд

Recommended Posts

Здавейте колеги,на последък забелязах,че малко като мръдна от Пловдив и ми губи сигнал радиото,дали нещо се е прецакала антената?По принцип може ли някой колега да бъде така добър да ми каже как точно се сваля антената на акорд 97г.Има доста теми изписани за проблемите на антената но отговор на въпроса ми нещо не получих.Много благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението е редактирано заради нарушена т.2 от Правилата на форума.

2.Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Добре,С каква антена си точно?Ако няма гайка отгоре,то има отвътре(където започва кабела).Преди как е била?Да не ти е прекъснат кабела?Поогледай го...Свали цд-то и виж там буксата на какво дережде е...Може тя нещо да се е прее..ла.Антената ако има захранване го провери дали го има.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега,тази събота ще огледам как стоят нещата,но проверил съм буксата на антената и буксата на цд.Всичко е ок,ако нещо не е наред по нататъка ще свалям цялата антена.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...