Jump to content
K1r1L

стробоскоп електронен цена и откъде ?

Recommended Posts

интересува ме цената на този уред по възможност електронен да може да се регулират градусите с точност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник си поръчах ТОВА.За цената си е повече от добро и марката е една от най-добрите използвани в щатско.Шипинга му е 33.35$ до БГп.п:Тук цените им са зверски,китайските са около 150лв,а хубав стробоскоп е околол 500-600лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тук за феновете на направи си сам има едно интересно предложение със светодиоди. ЧЪКТака като гледам изработката му е доста проста и няма да излезе повече от 15лв :blink:Офертата на Дидо обаче ще бъде 100% работеща и, ако имаш 100-тина лева няма смисъл да се вкарваш във филма "направи си сам" :dry:

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам обикновен (руски ) но ми трябва с градуси.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е ти градусите не ги ли определяш от белезите чрез святкането (12' BTDC, 16' BTDC...)? Или има и по-модерни стробоскопи с повечко функции...

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

има по-модерни :plane: които може да покажат моментните градуси (на електронен циферблат)има други с потенциометър(пак нагласяш градуси) (според мен те са за по финни корекции)които показват и при натисната гас градуси :beer:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник си поръчах ТОВА.За цената си е повече от добро и марката е една от най-добрите използвани в щатско.Шипинга му е 33.35$ до БГп.п:Тук цените им са зверски,китайските са около 150лв,а хубав стробоскоп е околол 500-600лв

+1 за мнението , абсолютно същото чучало си взех и аз , още го чакам , но по мнения на колеги и други не такива , това е най-доброто в ценовия си диапазон ... :lol: Иначе кире ако ти се дават парички , ми вземи си примерно SNAP-ON :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...