Jump to content
Ekzotik

Подходящи места за Драг във Варненско

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пускам тази тема с интерес,защото ми се иска някоя Събота или Неделя в месеца да се прави събор на Варненските хонди на някоя писта във Варненска област. Ако има хора,които подкрепят идеята ми,нека искажат мнения пък кой знае може и да се заформи нещо яко...............

Редактирано от Ekzotik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе колега, много ама много яка тема.Въпреки, че моята кола хич не е за драг с голямо удоволствие бих ходил на тфа мероприятие да чопкам семки, пък може да се пусна с някоя д13ка.Аз за такова място не се сещам та ако има навите нека предлагат те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в един друг форум беше обсъждана тази тема и такова място легално няма ;) Лукойл или КРЗ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за легалност всички знаем, че не може да става и дума.Въпроса е имали навити колеги и място дето поне 20-30 минути може да се изкефим преди да са дошли фуражките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои ми беше казал преди време че имало някаква писта около Суворово нзм до колко е вярно но ако някой има наблюдения нека казва За Лукоила и КРЗ те са ясна работа ;)Гледам клипове в В-бокса и виждам покраи стара загора габрово често се събират хора за Драг и ми се иска и тука нещо да измислиме за през деня за почивните дни :lol:Все пак не може да нямаме едно местенце тука някаде..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои ми беше казал преди време че имало някаква писта около Суворово нзм до колко е вярно но ако някой има наблюдения нека казва За Лукоила и КРЗ те са ясна работа :shock:Гледам клипове в В-бокса и виждам покраи стара загора габрово често се събират хора за Драг и ми се иска и тука нещо да измислиме за през деня за почивните дни :lol:Все пак не може да нямаме едно местенце тука някаде..........

Да колега наистина има в Суворово-то е изоставено селскостопанско летище.Обикновено се събират в неделя.Миналата година ходих един път,но не знам дали се събират още.Ако някой има по-прясна информация да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава писта има... намира се точно между Суворово и Вълчи дол, изоставена е от години (в смисъл че не се ползва по предназначение). Води се към община Суворово така че може да се преговаря с кмета... и предполагам няма да откаже веднъж в месеца да си правим законни сбирки там с полицейска кола и линейка! Писта Суворово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава писта има... намира се точно между Суворово и Вълчи дол, изоставена е от години (в смисъл че не се ползва по предназначение). Води се към община Суворово така че може да се преговаря с кмета... и предполагам няма да откаже веднъж в месеца да си правим законни сбирки там с полицейска кола и линейка! Писта Суворово

Подкрепям идеята на сто процента - ако някой може да говори с въпросният кмет ще стане много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някои по запознат с ораганизационните етапи нека даде малко идеи по темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако има някои по запознат с ораганизационните етапи нека даде малко идеи по темата!

Първото което ми идва на ум е че: организатора трябва да е юридическо лице....предполагам.п.п. пистата е дълга 430-440 метра.http://wikimapia.org/#lat=43.3592444&l...0;37287;15664;0 Редактирано от tunyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че "фуражките" търсят точно такива теми в Гуугъл! :huh::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледах тия карти като ненормален и неможах да видя някоя писта освен горепосочената дето да е по-наблизо.Ако някой има някакви предложния да казва, а ако не поне да видим дали има навити за тази писта и ако се съберем повечко ондаджии да си определим дата и да отиваме.Crazy job ти си ми набелязан за гонка, че никога не съм се пускал с кола със същия двигател като моя и ми е мерак.Абе сега се сетих, че съм гледал във vbox-а клипчета с гонки в Добрич, а разстоянието до Суворово и до Добрич май е горе долу едно и също, та ако някой знае място около Добрич да сподели.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах тия карти като ненормален и неможах да видя някоя писта освен горепосочената дето да е по-наблизо.Ако някой има някакви предложния да казва, а ако не поне да видим дали има навити за тази писта и ако се съберем повечко ондаджии да си определим дата и да отиваме.Crazy job ти си ми набелязан за гонка, че никога не съм се пускал с кола със същия двигател като моя и ми е мерак.Абе сега се сетих, че съм гледал във vbox-а клипчета с гонки в Добрич, а разстоянието до Суворово и до Добрич май е горе долу едно и също, та ако някой знае място около Добрич да сподели.

За навити мисля че вече 2ма сме със сигурност :)Нзм фуражкадйиите дали гледат в гугъл за което се надявам да не е така,но мн искам да направиме варненци едно такова мироприятие................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy job ти си ми набелязан за гонка, че никога не съм се пускал с кола със същия двигател като моя и ми е мерак.Абе сега се сетих, че съм гледал във vbox-а клипчета с гонки в Добрич, а разстоянието до Суворово и до Добрич май е горе долу едно и също, та ако някой знае място около Добрич да сподели.OK men4e-нямаш никакъв проблем макар,че резултата ми е ясен още от сега(1 на 0)за тебе,а и аз искам да се пробвам с такава като моята да видя колко и е заминал двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че не трябва да се притесняваме относно "фуражките".Като ходих миналата година нямаше никакъв проблем.Мои познати ходеха доста често и полиция не е ходила нито веднъж.Дори се бях пуснал с Д14-ката(англичанка)ей така просто за спорта и наказах две вектри които ми бяха навити - 1,8/90к.с. и 2.0/115к.с. http://vbox7.com/play:b9c64559Извинявам се за лошото качество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами яко щом има желаещи не да измислим една дата за другия месец да напраим едно събиране ма паркинга на Метро и от там да отиваме към Суворово Какво ще кажете???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам ЗА от кога го чакам само кажете и отивам там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нека един да излезе едни гърди на пред, да каже една дата и мястото вече го знаем и който може да доиде да идва.Пък тфа, че сме Хонда секта не означава и че някой не може да викне някой авер с друга марка автомобил да дойде да го отупаме и да си земе и той Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нека един да излезе едни гърди на пред, да каже една дата и мястото вече го знаем и който може да доиде да идва.Пък тфа, че сме Хонда секта не означава и че някой не може да викне някой авер с друга марка автомобил да дойде да го отупаме и да си земе и той Хонда :)

Много ясно:) Въпроса е да стане едно събиране,че да си напраеме готиното :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само незнам като на видят 20 коли да ходим в колона на някаде дали няма да се лепне някоя патрулка на пистата и да стане мазало............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще ги прибием и ще пробваме патрулката колко върви :) :) :D :D

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги прибием и ще пробваме патрулката колко върви :):D :D :)

ХАха изкефи ме! НЕка да видим колко човека ще се съберем тука!И тогава да ударим една дата и отиваме да си изтормозим колите :ПТака че който е навит да казва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕка да видим колко човека ще се съберем тука!И тогава да ударим една дата и отиваме да си изтормозим колите :ПТака че който е навит да казва :)

Ааа аз мойта не я тормозя, само срещу crazy_job мога да се пусна, както и някоя d13ka , d15ka и евентуално нещо по-голямо ей така за спорта.П.П. А дано се съберем толкова хора. колкото коли изброих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата щом е дълга 400м за драг май не е много подходяща, но виж ако се замисли нещо като писта да се направи със завойчета насам натам с права би било по интересно :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броите и мен, само да не съм на работа съм там :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и евентуално нещо по-голямо ей така за спорта.

Уреден си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някаква конкретна дата за мероприятийцето има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде казвайте че да ходим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам 07.07.2010 - Сряда към 9 да се съберем та 10 да сме там, та в 13:30 да съм си вкъщи за сериала :) Знам, че датата и часът не Ви допадат, ама тфа е единствения начин всеки да си каже кога иска и кога му е удобно.Аз съм безработен безделник, така че когато и да кажете съм 90% на линия, ако не изникне нещо неотложно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен някоя неделя,защото тези които работим ще ни е най удобно :) айде давайте предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата щом е дълга 400м за драг май не е много подходяща, но виж ако се замисли нещо като писта да се направи със завойчета насам натам с права би било по интересно :)

Мисля че ще е интересно ама малко по трудно изпълнимо.Също предлагам ако е харби времето и всичко да земеме по едно барбекю и салатка леко биричка и да напраим гощение под някоя дебела сянка там!За дата може би средата на другия месец в Неделя че да е мах удобно.Как ви звучи......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфо става тука бе? Уж драг тфа онова, па пак го обърнахме на ядение и пиение. Аз за барбекюто съм два пъти по-навит от колкото за гонките, ама мисля, че не е необходимо да биеме 50 км да седнем на разпивка на пистата, щото има много по-хубави и по-близки места за целта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора и аз така мисля ама може първо да се погоним а после да си похапнем. :dry: 100% трябва да е неделя що то аз съм 6 дена работна седмица :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора и аз така мисля ама може първо да се погоним а после да си похапнем. :dry: 100% трябва да е неделя що то аз съм 6 дена работна седмица :blink:

И моята идея е точно такава :dry:Задължително първо гонките а после другите неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ако първо се напием много брутални гонки ще да стават, а и като ни надуят бирата и скарата много ще натежим на колите :blink: Ма аз така и не разбрах за един и същи ден ли ги планирате двете неща или по отделно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам , че ще стане една месечна среща с гонки :blink: - нека първо да се сгоним на трезво а след това може да зъбършем по някоя друга бира :dry: само незнам дали ще е уместно да пием там дето ще се гоним , че после прибирането ще е ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...