Jump to content
Hippo

Подходящ въздушен филтър

Recommended Posts

Купих си този филтър - http://filterki.pl/pl/filtr-powietrza-ap104-filtron.htmlАма не става за моята кола, хеч. Малко по-широк е и по-къс от моя. Компютъра в магазина това изкара и на сайта уж го има, ама е различен. Моя е оранжев и не е разделен на два сектора. И го знаех това, но мислех, че е само малко по-различен дизайн, ама разбрах опитно,че и на размери има малка разлика и не става. Та какво съм купил, за англичанка ли е, за какво е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Eто страницата на FILTRON:

 

Публикувано изображение

 

Мисля, че ти трябва "AP 154".

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, прав си.Някой да знае за кой модел става този, който съм купил? AP104Поне да го пусна в "продава", може на някой колега да му свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май мразиш да четеш... Толкова ли е трудно да провериш на страницата на FILTRON и да видиш, че "AP 104" е за "1.4i (MA8) D14A2", т.е. англичанка преди фейслифта?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа и аз бях с оранжев порачах си друг в сервиза до работа дадоха ми като този който си купил и стана ... и аз сам д14а4 ... само дето струваше кам 30 лв :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа и аз бях с оранжев порачах си друг в сервиза до работа дадоха ми като този който си купил и стана ... и аз сам д14а4 ... само дето струваше кам 30 лв :P

Е как така, нали са различни по рамери? Този белия е доста по-широк.Мерси за инфото user.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един чисто нов, в кутията е още. Ако го искаш свиркай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...