Jump to content
H22_turbo_Vtec

Въпрос за компютър П13

Recommended Posts

Моля всички, които разбират от компютри да напишат съвет или направо да помогнат.Колата е Прелюд 5 със суап Н22а (изключително голяма галимация беше)Така мотора е вътре инсталацията е направена вече както трябва, НО се оказа, че компютъра има нещо изгоряло(не съм 100% сигурен в това, така каза някой си електричар, които го погледнал бегло)Така.... има ли някой, който може да му хвърли ендо око за да се разбере става ли все още за нещо?Въобще компютрите потлежат ли на ремонт или не си заслужава.Пускам темата, защото когато говорих с бившият собственик на мотора ми каза, че компа е по-добър от стоковия, защото бил пипан нещо.Сега когато пробвах колата с друг комп от Н22 автомат ми се стори малко мудна.Предпочитам да си карам колата с компа, който си е бил на нея когато съм я пробвал преди да купя мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А проблемът какъв е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно как пробваш с ECU от автомат, ако твоята не е автомат разбира се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А проблемът какъв е?

Не се знае точно.Не иска да запали с него.Всъщност пали и гаснее.С друг комп колата си върви нормално.Сега е временно с комп от Н23.Майсторите го носиха на жичкаджия и той е установил, че има изгорели елементи, които трябва да се подменят или и аз не знам.Но незнам колко е истински този майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...