Jump to content
Guest edikoisi

b16a2

Recommended Posts

Guest edikoisi

момчета имам проблем с тропащ повдигач някои пробвал ли е някви добавки да млъкне .немисе отваря мотора сега сменях гарнитурата на главата .дано да има някав начин......благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

момчета имам проблем с тропащ повдигач някои пробвал ли е някви добавки да млъкне .немисе отваря мотора сега сменях гарнитурата на главата .дано да има някав начин......благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

пич тоа мотор не е с хидравлика, най вероятно вътре джегъркат щифтовете на кобилиците за ветека, или хлабав клапан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Незнам колко компетентен майстор ти е сменял гарнитурата на главата но след като не е разбрал че е механичен реглажа на клапаните,най вероятно е затворил капака на клапаните без да ти ги регулира изобщо.

Отиди при някой който разбира да ти регулира клапаните.

Според мен просто не са регулирани след като ти е сменена гарнитурата на главата.

 

А на майстора дето ти е сменял гарнитурата му кажи да си купи Водомер.

Ако те пита защо му отговори:Щото си гола вода.

 

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

проблема с маисторите ми е много голям ама тука просто няма маистори за нищо .......колата като загрее шума изчезва ...но мен ме дразни мисалта че го има.....ако смятате че е само до реглав ще изчака до лятото в БГ...благодаря за информацията :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

а за реглажа само капака на клапаните ли се сваля ?не ми се сменя пак гарнитура малко е дарво :huh::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Само капака се сваля.Не е лошо да си регулираш клапаните преди лятото защото както имаш клапани с големи хлабини,така може и да имаш и без никакви хлабини.Или с една дума -Пренатегнати,от което пък много лесно може да ти прегори клапан.Като се смени гарнитура на глава задължително се регулират клапаните след което.Колега вземи си и ти един Водомер да си имаш за всеки случай.:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

все пак благодаря.. :huh: за водомера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

.......колата като загрее шума изчезва ...

<{POST_SNAPBACK}>

99.99% хлабави клапани! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darcosi
Отговорено (Редактирано)

проблема не е в клапанитеако чуваш едно цъкаме при палене на студен мотор и после млъква това са втек успокоителите(vtec lost motion) износениса и нямат оправия с времето ще почнат постояно да щракатрешението е новибултрако 130лв парчетов хонда USA 30 или 35$ е парчетоили може да се ползват успокоители от Н22 след 2000+ който са по 7.3$ в USA8 на брой са ако имаш питания пиши ми ЛСааа забравих не се сменят лесно свалят се валовете и втек механизма :hondarulez: за 1-2часа работа

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...