Jump to content
Guest greenwather

OMV Бояна

Recommended Posts

Guest greenwather

Абе вие двамата телефони или icq нямате ли си?  :ebanjeee:

<{POST_SNAPBACK}>

я пък го тоз :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

днес няма да вали

<{POST_SNAPBACK}>

ако не вали - а като гледам сега и слънце изгря ще дойда :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аз пак като минах ;) нямаше повече от две коли :cool: верно ,че е раничко още ;) ако ходи някои по късно да разказва :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Абе вие двамата телефони или icq нямате ли си?  :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

Много ясно че си имат, ама така като четат и другите може някой да се излъже и да дойде ;)

Аре след час съм там, надявам се да видя някой съклубар :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

някой знае ли колко коня е citroen c2 vtr ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

VTR мисля е 110,а VTS e 125.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

VTR мисля е 110,а VTS e 125.

<{POST_SNAPBACK}>

mersi колега еи сега се връщам от бояна и на един такъв му съдрах задника

за първи път се дърпах и съм много горд от себе си :(:):)

само не знам колко кила е аз съм 1000 ама той?

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
:( поне 2 метра пред него вървеше в началото после не видях , ама пича с C2-то повече не се появи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

:)  поне 2 метра пред него вървеше в началото после не видях , ама пича с C2-то повече не се появи :)

<{POST_SNAPBACK}>

ее що не ми звънахте :) щях да доида :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Колеги незнам как се справят сток VTS-ките, но вчера тренираше едно пистово Саксо на пистата в Калояново и се представяше ... много добре, чесно - смятам че само с пипната VTI-ka може някой да му се опре. Ето едно клипче за да подкрепя думите си: Saxo VTS Имаше и друго интересно нещо - имаше си пилотка Саксото - Е. Стратиева! :) И то кадърна! :( Ако на някой са му интересни хавите около пистата - има още клипове и снимки Калояново 19.03.06

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

:(  поне 2 метра пред него вървеше в началото после не видях , ама пича с C2-то повече не се появи ;)

<{POST_SNAPBACK}>

ее що не ми звънахте :) щях да доида :)

<{POST_SNAPBACK}>

то бяхме само с Дани и още 5-6 коли :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

тази вечер пак бях да зяпам и кво да ви кажа ,имаше един черен прелюд от последните на който собственика му за мен е напълно изтрещял само го върти и троши и всички му се смеят . Колата е с Пазарджишка регистрация ,черна .Ей на такива не трябва да се дават ХОНДИ а на всичкото отгоре се дърпа с един Кадет и Кадета го отнесе като циганин медарка . хондата е 2.0 1999жалко ,че е попаднала в такива ръце :angry:;)

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Harvester_of_Sorrow
Само ще кажа че тоя пич с Прелюда е бил ебаси тъпака;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)
http://store3.data.bg/gushterov/ ето едно готино клипче :wub:клипа се казва the big burnне са ли хахави всички тези идиоти според вас? Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

тази вечер пак бях да зяпам и кво да ви кажа ,имаше един черен прелюд от последните на който собственика му за мен е напълно изтрещял само го върти и троши и всички му се смеят . Колата е с Пазарджишка регистрация ,черна .

Ей на такива не трябва да се дават ХОНДИ

а на всичкото отгоре се дърпа с един Кадет и Кадета го отнесе като циганин медарка . хондата е 2.0 1999

жалко ,че е попаднала в такива ръце  :wub:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

и пак не звънна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

абе ти ще ме побъркаш ,ние бяхме три коли и изобщо не се бяхме разбирали нищо . просто там се засякохме ама беше бая студено и аз отидох на ресторант с жената . иначе като е сухо времето всяка вечер след 21:00 е пълно с коли.той некъв пич искаше да се дърпаме с някво бмв ама то само 80-90 коня и аз сметнах ,че е безмислено да се юркам с него. само да си арча бензина и без друго не е ефтин :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

утре съм там :wub::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

и аз живот и здраве :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

и аз че тая вечер не можах :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Абе за какви коли иде реч там на тези дърпания?А Кадета, дето е дръпнал Хондата, GSI 2.0 16V ли е - защото май го знам тоя, и работата при него е СЕРИОЗНА!?!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Колеги незнам как се справят сток VTS-ките, но вчера тренираше едно пистово Саксо на пистата в Калояново и се представяше ... много добре, чесно - смятам че само с пипната VTI-ka може някой да му се опре. Ето едно клипче за да подкрепя думите си: Saxo VTS Имаше и друго интересно нещо - имаше си пилотка Саксото - Е. Стратиева!  :(  И то кадърна!  :hondarulez:  Ако на някой са му интересни хавите около пистата - има още клипове и снимки Калояново 19.03.06

<{POST_SNAPBACK}>

Е хе хе хе - Е.Стратиева си я бива, а колкото до нейното Саксо,ако става въпрос за спортната й кола е здравичка. Не сте ли ходили да я видите тая мацка как дърпа по състезанията. тя си е от семейство на състезатели.Гледал съм интервюта с нея.На писта София миналата година се представи доста добре. Така че наистина Хондичката трябва да е от по-живичките! Въпреки че винаги съм казвал - не е важна толкова колата , а задкормилното устройство :D (шофьора). Според мен един crx и добри умения са достатъчни:(!!

 

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi)

...Хе хеее...бая трениноровки си направил....тоз човек с опела изобщо тръгна ли :( ....! Сега да не земеш да се засегнеш нещо ! :hondarulez: Лаф да има !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Абе за какви коли иде реч там на тези дърпания?А Кадета, дето е дръпнал Хондата, GSI 2.0 16V ли е - защото май го знам тоя, и работата при него е СЕРИОЗНА!?!!

<{POST_SNAPBACK}>

бе какви gsi та те гонят няква измислица беше червена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели с нас по-неопитните как се прави тва със старта, та да не се излагаме на бояна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx
Отговорено (Редактирано)

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели с нас по-неопитните как се прави тва със старта, та да не се излагаме на бояна :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Абе Вие май хванахте момчето на бъзик?!...

Защо пък да не бие GSI?

И аз съм къртил "мощни коли", например едно GTI.И който ми каже, че колата му не вървеше, или че не е бил добър шофьор, просто не е бил там за да види, и няма право да говори.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg
:ph34r::D:blink: колеги ето така се чувствам...Накратко вчера бях на бояна и имаше доста коли обаче нещото което ме уби е че двигателя ми има табела d14z1 доколкото разбрах това е 75 кобили...:blink: мам****** не върви за толкова бре..как да е днес някой ще скача ли нагоре или???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

:ph34r::D:lol:

колеги ето така се чувствам...

Накратко вчера бях на бояна и имаше доста коли обаче нещото което ме уби е че двигателя ми има табела d14z1 доколкото разбрах това е 75 кобили...

:blink: мам****** не върви за толкова бре..

как да е днес някой ще скача ли нагоре или???

<{POST_SNAPBACK}>

аз следмалко тръгвам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4
от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

 

Сподели с нас по-неопитните как се прави тва със старта, та да не се излагаме на бояна :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote

DOHC 2.0 16V 150HP 6е та прави да умирга6 и 6та преско4и 2 пъти на 400 м повярвай ми.Ако е била 8 клапанова може и да я дръпне6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :D

<{POST_SNAPBACK}>

Човече аз веднъж застанах на един от светофарите по бул. "България" и какво да видя от дясно през една кола имаше таказ машина Астра-GSI, машината ми беше добре загряла и си викам ще се пробвам обаче не я настъпах на макс признавам си само до 4500-5000 е и бях на ГАЗ :P , като стана зелено оня направо излетя бе хора, все едно не беше спирал въобще :P , аз като бях с 80 ония сигурно разминаваше 100-110, но дори и да бях дал максималното ускорение на бензин пак леко се съмнявам че може да се изпревари такова чудовище все пак са си 150 коня ебаси :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

:D:P :P

колеги ето така се чувствам...

Накратко вчера бях на бояна и имаше доста коли обаче нещото което ме уби е че двигателя ми има табела d14z1 доколкото разбрах това е 75 кобили...

:P мам****** не върви за толкова бре..

как да е днес някой ще скача ли нагоре или???

<{POST_SNAPBACK}>

нищо бе имаш си як външен вид :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

:D:D :D

колеги ето така се чувствам...

Накратко вчера бях на бояна и имаше доста коли обаче нещото което ме уби е че двигателя ми има табела d14z1 доколкото разбрах това е 75 кобили...

:P мам****** не върви за толкова бре..

как да е днес някой ще скача ли нагоре или???

<{POST_SNAPBACK}>

Споко колега!Тя и моята се води 90к.с., но за мен си е 120к.с.Пък и ми дреме на. . . . . кой какво ми говори, нали аз я карам=>само аз си знам колко върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi) :D

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели с нас по-неопитните как се прави тва със старта, та да не се излагаме на бояна :P

<{POST_SNAPBACK}>

Абе Вие май хванахте момчето на бъзик?!...

Защо пък да не бие GSI?

И аз съм къртил "мощни коли", например едно GTI.И който ми каже, че колата му не вървеше, или че не е бил добър шофьор, просто не е бил там за да види, и няма право да говори.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз поне не се бъзикам :D ако верно знае некви техники дето вършат работа, моля да казва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

от много време вече тренирам стартиране и треа да ви кажа че научиш ли се незабелязано да откраднеш от старта - готов си. Аз съм се дърпал с опел gsi 150 коня па кво??? на 400м -смешен го направих (мойта хонда е 1.5/90/VEi)

...Хе хеее...бая трениноровки си направил....тоз човек с опела изобщо тръгна ли :D ....! Сега да не земеш да се засегнеш нещо ! :P Лаф да има !

<{POST_SNAPBACK}>

:P:P Тук нямя място за сърдене. ;)

Да тръгна, но неуспешно :D ,бавен е на страта,Хондата се истрелва просто в сравнение с него.Значи говора ти за Кадет GSI , с Астра се пробвах но беше и с чип и раздвижни валове и си ме отупа яко ;) . За старта имах предвид че гледам в коляното на този който дава сигнал за старт-в момента в който то трепне вече съм почти пуснал съединителя,т.е.-ръцете му се движат надолу а аз вече съм търгнал,другите тръгват когато ръчичките са му долу вече.Откраднал си старта и си голямо предимство вече,а наистина не се забелязва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Момчета вие по състезания на рали не ходите ли?????Нали старите майстори казват че занаят се краде!Това за старта го научих от един приятел който вече е около 5-6 години на сцената на ралитата. Ако някой е бил на писта София миналата година? В Х3-коя беше втората Лада зад Мичкин? най-грозната в историята-това е наш - Jiko Racing Team :P От него се уча-не съм професионалист и аз като вас все питам,бутам се,мъча се и т.н., но за стартирането наистина е така.Старт се краде :P Абсолютно рязкото пускане на съединителя също е малко загуба, изпомпването на колата до край също. Аз си мислех преди-рязко пускане на съединителя,газ до ламарината-е да ама като ми пукне леко инжекцията и вече съм изгубил преднината :D . Тук стана като в София - всяка неделя се събираме на нашето летище.Аз обаче напоследък отсъствам - в бокса съм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

ясно в Неделя на Калояново ще го знам туй с краденето на старта :lol:

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

ясно в Неделя на Калояново ще го знам туй с краденето на старта  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

:worthy: УСПЕХ! , и после дай инфо за резултати:thumbs1:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ясно в Неделя на Калояново ще го знам туй с краденето на старта  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

от хондаджии ли ще крадеш бе, кеуеме! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

ясно в Неделя на Калояново ще го знам туй с краденето на старта  :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

от хондаджии ли ще крадеш бе, кеуеме! :worthy:

<{POST_SNAPBACK}>

:worthy::thumbs1::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

баси куките ,развалиха ни купона тази вечер не ги е срам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
:D да бе дойдоха и веднага започнаха да снимат номерата на колите Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...