Jump to content
ITF

Младите водачи реагират 2 - да действаме

Recommended Posts

Здравейте колеги , тази година пак организираме " Младите водачи реагират " . Tози път мислим да бъде малко по- различно от миналата.Състезанието отново ще бъде в 3 кръга :1. Листовки2. Оказване на първа помощ .3. Майсторско шофиране .Изложение на "направени" автомобили :- всички бърникаме и правим нещо по колите си, ето едно място където да покажем какво сме направили по тях. За най - добрият автомобил ще има награди.Ще можете да видите как да боядисате джантите си в домашни условия, как да тапецирате различни части от интериора на колата си.Публиката също ще може да се включи в проявата, ще имате възможност да да покажете колко сте бързи в монтирането и демонтирането на джанти.За да се състой всичко това имаме нужда от участници в състезанието , коли който да участват в изложението и разбирасе публика .Всички , който имат желание и възможност да се включат могат да се запишат тук (моля да оставите и телефоните си ) .Всичко това ще се състой на 29.05.2010г. от 15:00 часа на обръщалото под Стадион Берое .http://www.facebook.com/?ref=logo#!/eve ... 7840866958Събитие в Фацебук-а! Ако има желаещи да пращат покани на приятели!повече инфоhttp://www.stzcarfans.com/forum/viewtopic.php?t=3407

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е младите водачи, то тогава каква е възръстовата граница? Освен това, къде ще е събитието... София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Младите водачи реагират не ами пушек се дига! ЕТО КАК :) Съжалявам, но не ми издържаха нервите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:) Младите водачи реагират не ами пушек се дига! ЕТО КАК :) Съжалявам, но не ми издържаха нервите.

И сега защо замазваш на човека темата? Все едно всички млади шофьори правят глупости, а? Вземи се осъзнай малко, някои хора си купуват колите сами и си вършат работата с тях и карат нормално по улицата. Не можеш да слагаш всичко под общ знаменател!P.S. Сори за офтопика ама и аз не се сдържах!И за да не съм напълно в графата офтопик, май събитието ще в Стара Загора (Стадион Берое). Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...