Jump to content
Palko

Хонда Сивик климатик

Recommended Posts

Здравейте хора, нов съм тук и съм на път към покупката на моята първа кола. Спрял съм се на Хонда сивик 6 ген. Харесъл съм една 1.4 IS 90 кончета, ел. пакет, abs , 2 airbags, абе много запазена със доста екстри, но не пише дали има климатик. Ако няма много ли скъпо ще излезе след време да си сложа ?ПС: колата е 96г. , ако някой знае този модел дали има климатик ще съм благодарен да сподели :lol:Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатик 2ра употреба върви около 450-500 лв. (според зависи).Монтажът му не е мн.труден, зареждането с фреон е 80-100лв.Ако колицата си заслужава вземай я макар и без клима. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да... обадих се и са я купили :) благодаря все пак колега :tooth:ПП: не знам защо, но не мога да пускам теми в купувам/продавам раздела :( може ли някой да ме светне защо? извинявам се за офтопика, но ще е по-зле ако пусна нова тема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами не си прочел правилата,за това!

Редактирано от jorko82
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвa дa имaш 50 мнения зa дa можеш дa пишеш в рaзделa купувa продaвa.А относно Civica тьрси нaпрaво с климaтик.Ще си спестиш ходене по сервизи и глaвоболия.Поздрaви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря :) , и да .. не ги бях прочел, извинявам се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, едно бързо въпросче малко не със темата, но за да не пускам нова пак тук ще ви питам. Примерно ако си взема кола без airbags може ли на мястото на стария волан да се сложи нов с възглавница която да функционира? Надявам се да сте ме разбрали... питам, защото изпадна едно хонде с клима, но няма въздушни възглавници и ми е любопитно поне волан с такава може ли да се сложи :)Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...