Jump to content
Ekzotik

Скърцане от централната конзола

Recommended Posts

От известно време насам при пътуване се чува едно непрекъснато скърцане от централната конзола и то по точно горе в ляво кадето е бутона за аварийните.Притегнах болтовете,но гадното скърцане продължава:angry:Въпроса ми е някой срещал ли е подобен проблем и съответно как го е разрешил???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега един от начините за спирането на такива неприятни звуци е с поставянето на лентичка за уплатняване на прозорци.Тези дето от едната страна се залепят.Аз така си направих на вратите и съм много доволен от резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега и аз моите така ги обезшумих,пробвах и за конзолата,но не стана,скърцането си остава!стягам болтовете и скърца натискам с ръката и спира пусна ли пак.....отврътителна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление проблема си е все още на лице :redx:Вчера забелязах нещо,докато карах скърцането си ме дразнеше яко и натиснах горния ляв ъгъл на конзолата там дето е копчето за аварийните и като задържа дразнещия звук изчезва.......... пускам и пак се появява освен всичко има една вибрацийка коята в другия ъгъл я няма..............проверих болта да не се е разхлабил нещо и познайте оказа се че не е мръднал.Много странна работа пффффф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад бутона на авариините има винт държащ конзолата...по мои спомени...виж дали не липсва и от там да скърцат нещата! Свали внимателно бутона и внимавай, че лесно се чупят пластмасовите улеи в които се намират пластините за захващане на бутона....Успех! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го свалял това копче и натегнах мн яко винта,но никаква промяна.Незнам като си взех колата преди година нямаше тоя дразнещ звук минах през една дупка като ходих към село и от тогава така.Усука ли се нещо тъблото какво му стана луда работа......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...