Jump to content
K1r1L

малко помощ ;)ни трябва

Recommended Posts

имам едно аверче има акорд 2.3 сожи му 2.2 200 коняно неможе да оправи инстлацията !!! има компа от прелюдано на акорд нещата са по друг начин ? (инсталацията)някои може ли да помогне със схеми нещо... как се прави преправя инстлацията ?!?!? няма Втек няма управление на клапите ... с компа от х23 кара с малките дюзи ,чука му аванса (с две думи по зле върви от 2.3-то)някои ако може да помогне с нещо.... съвет или някои които го е правил :) ще стане хубава кола :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще му помогне Шорт шифтера??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето инфо, тука е схемата на пин-овете на Н23:http://honda-tech.com/showthread.php?t=2229365а тука на Н22А:http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=918703ако човека разбира от жици трябва да може да се оправи. Аз не разбирам, но това успях да намеря в нет-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си преходници за таз работа.Звънни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще му ги покажа тези дни .! дано успее да я направи незнам дали има друг такъв акорд правен досега в бг :rolleyes::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв е тоя акорд H23?? По-скоро е F23Киро, ти нито си казал какъв е двигателя, нито годината поне... Дано някой да е налучкал верния отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е как да не съм казал акорда е 2.3 .... х23 158 коня (То е ясно..) с мотор вече присаден х22 200 коня това е..94-5 година ако не се бъркам е колата :rolleyes: ОБД 1

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...