Jump to content
PazzO

Изгубено дистанционно за аларма, ново каде във Варна ?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги, изчезна ми дистанционното за алармата, ако някой знае добър алармаджия и цена за ново дистаннционно за алармата. Дистанционното беше такова, ако има някакво значение

Публикувано изображение

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да знаеш алармата ти с какъв код е била твърд или постоянен и вече там където са ти я слагали ако сервиза ги внася тези аларми трябва да има и резервни части..обаче като го гледам това дистанциоонно ми удря на китайска аларма която се продава отделно по магазините за автоаксесоари и много е малък шанса да си намериш такова второ ........ все пак ако искаш да ти кажа гаражи за автоаларми където да питаш ще го направя:-скайуей трейд,ул.патриарх евтимии 13А-На ул.студентска в началото имаше една барака /точно до канала/ама незнам дали още ги има-в началото на ул.дрин до пазара вляво съм виждал има сервиз за аларми -в кв конфуто малко по нагоре от макао в уличките/обаче забравих точно в коя уличка/-в дългия блок които е на сливница точно до нептун отзаде в уличката момчето се заниомава с алартми и газови инжекциони-един гараж /караш по сливница посока центъра първата вдясно преди светофара с ул отец паисии/на ъгъла в малка уличка се пада и така... дано съм ти помогнал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ми вика че искали да имаш дистанционно за дупликат ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако алармата е "МАРК", мога да ти намеря такова дистанционно за 20 лв. и да ти кажа къде да отидеш за да ти го програмират.Ако искаш ми пиши на лични или ми се обади по телефона 0894/737096.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мението на потребителя е редактирано.

Търговийката извън раздел "Технически въпроси" или на "Лично съобщение" към конкретния потребител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...