Jump to content
Guest THUNDER

ЧЕСТИТО ФЕНОВЕ - 2-ро място за Бътън на Gp Monza !

Recommended Posts

Guest THUNDER

Страхотно състезание за Бътън ! :plane:;) Вече е на 3-то място в генералното класиране!!След това представяне очакваме победа, а следващата писта "Барселона" според спецовете дава предимство на БАР-Хонда ;);) Хайде наздраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Найстина беше много добро каране, жалко за Сато :plane: 4естито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Направо им разказахме играта :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Не беше никак зле представянето на БАР :plane:;) Но определено има какво още да се иска и то от механиците ;) (сравнени с колегите си от Ферари) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Направо нямам думи, какво представяне на БАР, на Бътън - безгрешен! и на ХОНДА, разбира се.Това, че Сато запали мотора и то 4 обиколки преди финала, не бива да ни разочарова, това е едно от малкото неща, които само САТО владее (като например да се блъсне в тунела в Монако) - иначе и той вземаше точкиНо Бътън как взе pole position, направо щях да се намокря от кеф, Шумахер чак сбърка в опита си да подобри времето, и призна, че въпреки грешката, пак нямаше да може да му подобри времето. И каза, че Бътън сигурно е бил супер-лек. Да-ама не! Бътън влезе 2 обиколки преди Шумахер в бокса, и най-вече 2 обиколки след БМВ-тата! Това показва колко по-добър от тях е в момента! Просто БМВ-тата се представят зле напоследък - ето това състезание Рената ги настигнаха и гАлфонсо принуди Ралф да сгреши и го избута от пистата, Монтоя и той беше настигнат последните обиколки.Е все пак БМВ-тата са много по-добре от Мерцедесите - миналата година замалко да станат шампиони (с 2 годишна кола) а сега за 1ви път Райконен записа точка, и то подарена му от Сато 4 обиколки преди края.Просто надеждата ми е в Бътън да успее да детронира Шумахер. Едва ли ще е тази година, 5 победи от 5... но догодина, живот и здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Но Бътън как взе pole position, направо щях да се намокря от кеф, Шумахер чак сбърка в опита си да подобри времето, и призна, че въпреки грешката, пак нямаше да може да му подобри времето...

В тоя момент щях да се удавя :D Точно бях надигнал чашата с безалкохолното, гледайки спортните новини, и в тоя момент чух - Бар ХОНДА стартира от първа позиция ... олях се като прасе и съм подскачал в продължение на 10 минути от кеф. Определено Хонда напредва и то убедително. Евала !!!:o:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хехехе... :oBAR HONDA ;)

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И отново второ място на Бар Хонда,Шумахер катастрофирал,нещо спирачките май му отказаха :worthy: Айде честитоА я кажете какво става в генералното класиране ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
:worthy: Шумахер не е катастрофирал заради спирачките ми монтоя го блясна и то когато имаше сеифти кар :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

;) Шумахер не е катастрофирал заради спирачките ми монтоя го блясна и то когато имаше сеифти кар :dry:

Хайде-хайде, кой кого блъсна ;)Кой кара като цар на пътя и не се съобразява с никой друг? И кой има малко недъгаво братче, което пак на същото място отстрани един от лидерите по същия начин (при това беше затворен с обиколка)Ама да не започваме пак споровете - важното е, че Шумахер не можа да спечели поредното състезание, беше подложен на голям натиск от двете Рена (евала момчета!) че и от БАР-а на Бътън. То най-невероятно и Такума Сато успя да се шмугне пред 2те ферарита и обещаваше интересна борба. За съжаление мотора му изпуши (Хонда :( ) но той Сато е специалист по тези неща ;)Преди дето 'величаех' Сато за катастрофа във тунела - това състезание имаше двама 'подражатели' :)И всичко това заради манията за величие на династията Шумахер ... Дано да не утрепят някой, преди да ги озаптят (то ясно акъла няма да им дойде...)Все пак - 4то място на Бътън, не е никак зле! Държи си момчето точките, бавно и методично, и чака инжинерите на Хонда да му дадат добро оръжие за атака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Magnum - e предлагам да не гледаме формулата на едно място щото сме на съесем противоположни мнения, ти да не стано от рено нещо (че Шумахер беше подложен на голям натиск от двете Рена (евала момчета!) , те рената знаеш ли кога са първи ? - когато MS го няма на пистата ! а колкото до катастрофата с монти - аз от 12 години гледа Ф! и несъм виждал подобна простотия - някои да изпреварва при сеифти кар :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе състезанието беше супер.Само 9 коли завършиха :worthy: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ти да не стано от рено нещоте рената знаеш ли кога са първи ? - когато MS го няма на пистата!а колкото до катастрофата с монти - аз от 12 години гледа Ф! и несъм виждал подобна простотия - някои да изпреварва при сеифти кар

не съм от Рено - то отдавна съм заявил, че не съм 'ФЕН' просто обичам спорта, състезанието. И за това Рено ми харесват, защото правят състезание, правят спорт. Имат прогрес, агресивни момчета са (особено гАлфонсо). А и какъв старт правят, а? Миналото състезание Трули скочи през Монтоя и стана от 4ти на 1ва позиция още преди първият завой. Как да не им се кефя.Аз и на БАР за това се кефя, защото имат голям прогрес.А какво като МакЛарън ми е любимият отбор - къде са те? Как да им се кефя. Или на Монтоя, който прави най-слабият си сезон.Та за рено кога щели да станат първи... миналата година Шумахер къде беше, не си спомням, не стана ли шампион или се бъркам? И как така гАлфонсо стана първи? Че и втори, и трети...А за safety car, толкова си гледал - както Шумахерист чете евангелието :) доста често се получава изпреварване точно при safety car - например някой ако се завърти, или му загасне колата, или влезе в бокса. Или не може да вземе някой завой (както Кими Райконен) - какво да правят другите, да спрат да го чакат ли? Случва се на правите, като загряват спирачките и гумите, някой да спре рязко, друг да ускорява в този момент, и леко да го задмине - после той спира и се връща на мястото си. Никой не съм видял да наказват за това. Освен веднъж Вилньов, който наистина изпревари, имам на предвид че зае мястото на предният. Ама той си е уникален.Но като си правят такива 'загрявки', аз пък никога не съм виждал да шават из цялата писта, ляво-дясно. Дори и когато 'въртят задницата'Само се чудя, ако не беше Монтоя там, ами мантинелата, дали щеше мантинелата да е виновна??! Сигурно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Наистина, беше интересно състезание. РЯДКО се случва във Формула 1 да има такова напрежение и раздвижване на местата на пилотите :worthy:

 

Мен лично ме е яд само за едно нещо: АКО имаше още....да речем още 5 (пет) обиколки Аз съм напълно сигурен, че Бътън щеше да изпревари Трули :wub: Малко му оставаше - с още няколко обиколки и можеше спокойно да го атакува на някой завой, но....всичко е от това "АКО"... :wub: Е и второто място не е зле, но.....

 

А относно как се представи Сато - Аз лично казвам на неговото изпълнение ЕВАЛА :worthy: ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКИ ПИЛОТ !!! Личи си че на този човек му се кара, агресивен е ! На старта как.....буквално се изтреля и минава между другите БЕЗ да се съобразява и притеснява от нищо и най-вече - не се притеснява от М. Шумахер - ето това е пилот !!! НЕ като другите младоци, които като видят някое "старо куче" и ги хваща страх и гледат да се скрият и да НЕ му пречат по пътя - това са ПУТКИ ! Сато НЕ Е ПУТКА :wub::wub::wub: Този пилот до няколко години ще печели награди, сигурен съм !!! Освен ако.... :worthy: до тогава НЕ СЕ претрепе като куче някъде, с този меко казано ЛУД стил на каране :wub::wub::wub:

 

А това като сцепи мотора на Хонда - в този момент Мен лично НЕ ме хвана яд, а даже напротив !!! Това доказва за пореден път че Сато обича да кара на ръба на възможностите, обича да натиска педала на газта колкото може, докато издържи или казано по друг начин - ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКИ ПИЛОТ - влюбен в това което прави :wub:

И след като излезна от болида вместо да е нервен и ядосан (или да РЕВЕ като Хакинен :wub::wub: ), той напротив - засмян е и маха на публиката доволен от себе си ! ЕВАЛА - 'те това е ПИЧ !!!:wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе споредмен пресили колата, а тя беше позагряла заради тоя 2-ри старт...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

АДХ, странно мнение имаш за Сато - Бътън със същата кола кара цяло състезание и взе 8 точки (вече няколко пъти този сезон) , а Сато не само че блъсна Шумахер на старта, но и успя да скапе кола, която издържа 800км само за няколко обиколки (за пореден път), без да постигне никакви положителни резултати. Той вече беше във F1 преди нколко години, но тогава успя само да не си намери отбор за следващия сезон.P.S.:Много по-странно ми се струва Магнум да нарича пилот, който кара от 8 - 9 години във F1 "малко недъгаво братче". Като си предствя колко ли са добри Пантано, Баумгартнер и дори Сато, изглежда ми пресилено да се пишат такива неща за по-утвърдените пилоти. Още повече, Ралф Шумахер кара не къде де е, а в Уилиямс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Браво Попе - един да гледа обективно на формулата - :worthy: те другите са малко анти фамилия Шумахер - като се замисля маи Монти все е пред Ралф на кжалификазия и все отпада за нещо - ебати агресивния стил ебати чудото те за това си държат Ралф в БМВ все някои трябва да взена точки все пак :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Още повече, Ралф Шумахер кара не къде де е, а в Уилиямс.

те за това си държат Ралф в БМВ все някои трябва да взена точки все пак

no more, guys, NO MORE :)))petrakiev, моля те чети, преди да пишеш, виж класациите. Ще те улесня, Ралфи има половината точки на Монтоя този сезон. И миналият ситуацията беше подобна, и по-миналия.попе иначе съм съгласен с теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Нека да кажа и за нещо за МонакоНе икам да отварям тема дали Сато е карал лудо, дали монтоя е виновен или неДали алонсо сам си е виновен или не ИСКАМ САМО ДА КАЖА, ЧЕ ТОВА Е ЕДНО ОТ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ПОСЛКЕДНИТЕ ГОДИНИ!!!!До последно просто беше супер инересно! :worthy:това е моито мнение:worthy:много много якооо :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Някой беше казал, че на тая писта не стават изпреварвания :blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Някой беше казал, че на тая писта не стават изпреварвания

Ще го видим довечера, как ще изпревари и Слави ;)Само се чудя, жената на Хакинен как ли приема фразата 'Finnish First' ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Чудесен коментар за Сато - явно настъпи педала както си трябва и изпържи мотора на старта, но пък беше красиво как Хондата се мушка между двете ферарита без да разберат изобщо откъде им е дошло и какво изобщо се случва... без да се съобразява с Шуми :-) Колко от пилотите биха го направили това ?! Всеки се свива като види червено в огледалата си... Това ли е спорта ?!Няма такъв пилот като Сато!Очакваме първа победа в неделя !!!а колкото до случката в тунела - видя се, че всичко се връща на тоя свят...а и не съм виждал друг път като си загряват гумите да им блокира колело ;-) ...ама както и да е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Чудесен коментар за Сато - явно настъпи педала както си трябва и изпържи мотора на старта, но пък беше красиво как Хондата се мушка между двете ферарита без да разберат изобщо откъде им е дошло и какво изобщо се случва... без да се съобразява с Шуми :-) Колко от пилотите биха го направили това ?! Всеки се свива като види червено в огледалата си... Това ли е спорта ?!Няма такъв пилот като Сато!

Точно за това говорех :blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Пак нещо не разбрах - Бътън, Трули и Алонсо също не му разцепиха басма на Шумахер, а ние се възхищаваме точно на Сато. На мен много повече ми хареса старта на Трули миналото състезание, когато излезе 1-ви от 4-та позиция без да блъсне никой (и пак без да цепи басма на Шумахер). Аз не съм фен на Рено и не пиша тука за да създавам караници. Просто мисля, че да приписваме на някой качества, само щото кара Хонда ми изглежда малко като Левски - ЦСКА - който е от другите е гола вода, щом е от нашите, значи е велик. Тоя сезон БАР Хонда имат толкова добра кола, че ми се стува грехота едната от двете да произвежда само гъст бял пушек и антиреклама вместо точки. Мисля, че ако имаше още един по-целенасочен и по-перспективен пилот като Бътън, досега БАР Хонда да са преди Рено в шампионата. А през това време Мерцедес със слабата си кола съсипва психиката и таланта на Райконен. Не знам, може Сато да направи нещо по-нататък през сезона, но засега лично у мен представянето му не буди възхищение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Все пак, ако и другият пилот на Хонда беше като Сато, нямаше да разберем, че колата е добра и вместо да се радвме на 2-ро място на Бътън, щяхме да си честитим само гръмнали мотори и катастрофи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз съм много довоелн от състезанието, а за старта на сато, вярно че малко закачи шуми, но не може да се каже че само той има вина, а иначе за семейство Шумахер.... винаги са ми били антипатични, и двамата, не отричам че могат да карат, просто някак си няма тръпка при тях. Не бих се радвал ако някой от тях кара в хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

според мен стратегията на сато беше просто невероятна .както ги друпна ходи после да го испреварваш но пущината му не издържа :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Може и да се получи, ако двете ферарита не стартират и ги няма омразните немци, и мене ме кефят хондите ама човек тряба да е реалист :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Ами реалисти сме - кой държи lap recorda на домашната писта на фамилия Шумахер? Струва ми се че след 4тата свободна тренировка името е Jenson Button, а колата е... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

По-добре да не коментираме кой държи рекорда. Иначе много силна квлификация на Сато, много добре се движеше и в двете сесии днес. Наистина много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Аз като ви викам че Сато има бъдеще - вие не та не :(Това момче притежава няколко неща, които повечето пилоти ги нямат:1. голяма бързина!2. безапелационно държание на пистата (независимо кой е оптред или отзад)3. желание за поемане на рискове (ТОВА ПРАВИ Ф1 ИНТЕРЕСНА)Е за съжаление поради малкото опит - не може да кара през цялото състезание равномерно още :unsure: но времето ще го оправи този проблем! :lol:между другото, скоро ми казаха, че сато е шампион в едно от най-трудните състезания в света (British formula 3000 (може и да ви лъжа за името)) та там колите са с изравнени възможности и шампион се става с много талант и мъжки битки! :lol:САМО САТО!!!ДАНО ДНЕС ДА Е НА СТЪЛБИЧКАТА :lol:))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

само времето ще покаже :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

само времето ще покаже ;)

Много се надявам Сато да прескочи Шумахер на старта! Както се изстрелват БАР и рено напоследък, май стартовата редица не е от такова значение вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Frmula 3 :( Поне така казаха от Ринг :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:unsure: Е поредно яко състезание за Бар-ХОНДА,овенчахме се с трето място.Можеше с второ и трето , ама кво да го рпавиш този Сато :( Луд умора няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

:unsure: Е поредно яко състезание за Бар-ХОНДА,овенчахме се с трето място.Можеше с второ и трето , ама кво да го рпавиш този Сато :( Луд умора няма :lol:

наистина не знам как го постига пустият му сато,но евала на бътън

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Много се надявам Сато да прескочи Шумахер на старта! Както се изстрелват БАР и рено напоследък, май стартовата редица не е от такова значение вече :lol::lol: Малко някои хора не си вярват :unsure: Нали се сещате за поговорката Не дразни лъва ............... То това момче Сато напомня много за едно друго момченце - Монти да да същия тоя дето като неможе да направи нищо и блъска по някои от фамилия Шумахер 4е да не е съвсем капо. Бътан е куде куде по зрял като пилот от Ф1. Що се отнася до самото състезание мисля че няма какво да с коментира те Ферари и Шумахер пак са си поне 2 калси над останалите, Аз се чудя как не заспа пича - аз по-скучно състезание за него маи не си спомням :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Много се надявам Сато да прескочи Шумахер на старта! Както се изстрелват БАР и рено напоследък, май стартовата редица не е от такова значение вече ;):o Малко някои хора не си вярват :P Нали се сещате за поговорката Не дразни лъва ............... То това момче Сато напомня много за едно друго момченце - Монти да да същия тоя дето като неможе да направи нищо и блъска по някои от фамилия Шумахер 4е да не е съвсем капо. Бътан е куде куде по зрял като пилот от Ф1. Що се отнася до самото състезание мисля че няма какво да с коментира те Ферари и Шумахер пак са си поне 2 калси над останалите, Аз се чудя как не заспа пича - аз по-скучно състезание за него маи не си спомням :dry:

Като гледаш Шумахер, как няма да ти е скучно! Игнорирай го, гледай след него и ще видиш много интересни състезания!Те и телевизиите вече се ориентираха къде е интересното, кой печели публиката - вече шумахер го дават само на подиума, то на фона на 2ма пилоти.А Монтоя вярно блъсна Шумахер (и) това състезание, вината си беше негова 100% - не беше умишлено и не можа да избегне сблъсъка, но въпреки това, вината си беше негова.Виж Баричело как блъсна Сато, просто не мога да го проумея! Тез Ферарита карат като царе на пистата, други за тях няма! Завиват, затварят, все едно няма други на пистата! Сато беше се изравнил с Баричело, а той му затвори вратата от всякъде! И Сато горкия къде да отиде? И трябваше в бокса, където му прегря двигателя и отпадна! И после Шумахер се оплаквал, как изоставащ пилот изкарва водещ пилот от състезанието! Хай сектир, бегом в детската градина (или по-добре в старческият дом май)Са съжаление "прескачането" на Шумахер не можа да се състои, понеже Шумахер беше със супер-лек болид на старта, имаше гориво само за 7 обиколки (и за това беше толкова бърз). Не можа да се състои и първият подиум на японец. Този път вината не беше в него, а в Ску-дерия-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...