Jump to content
pi6tova83

моля помогнете много ми тропа от долу

Recommended Posts

като карам по паваш бавно много ми тропа от долу все едно ще се разглоби предницата от там трагнах по майстори и смених горните шарнири накраиниците на реиката ватрешни и ватрешни сащо и реиката поправих и днес и амортисьорите и това тропане продалжава колата ми е хонда сивик англичанка аеродек 98г тд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачните апарати поглеждал ли си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да добре са а и смених и дискове с накладки отпред незнам направо какво да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като карам по паваш бавно много ми тропа от долу все едно ще се разглоби предницата от там трагнах по майстори и смених горните шарнири накраиниците на реиката ватрешни и ватрешни сащо и реиката поправих и днес и амортисьорите и това тропане продалжава колата ми е хонда сивик англичанка аеродек 98г тд

Какво поправи на амортисьорите. Според мен може от тях да е, поне аз съм имал подобен случай, и дори не бяха още изпуснали но бяха вече поразбити (в начален стадий тропат и ефекта е подобен както го описваш) - може да караш още докато изпуснат или да ги смениш веднага ако нямаш нерви да слушаш тропането докато станат наистина за смяна. Също се сещам тампон на двигател примерно да не те шашка. Сигурно има още 50 неща които може да са. Например, да си усетил че при по-висока скорост колата да носи накъдето си иска докато ти искаш да караш направо :D фиксирам втулки на пр носачи и аудио ефекта също е подобен... просто идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако усещаш на волана остават кормилни щанги разбити. или тамп на ст щанга ако само го чуваш. тва, ако всички тампони са ти здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да ви кажа смених десния накраиник ваншен и тропането сприя благодария за напатствията

Редактирано от pi6tova83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...