Jump to content
LENO

Минах от 4-1 на 4-2-1 и ми набива грешка

Recommended Posts

Ако някой е запознат минах от 4в1 на 4,2,1 и ми набива някаква грешка на екуто просто сьм изненадан карам ЦРХ 2 генерация Д16з5 досега никога не ми е набивал грещки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я правих вчера тази интервенция, грешка при мен няма, това за което се сещам, къде закачи ламбдата, ако е само на единия цилиндър е възможно, аз моята я вързах по-надолу, където се събера 2-то в 1-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, без кода на грешка трудно ще познаем каква е, ако е забравил да закачи ламбдата при връщане на газта на скорост ще светне чекаа къде е ламбдата, няма значение, при мен е горе до единия цилиндър - ламбдата работи на много ниско натоварване и над 1200 оборота (на празен ход май си работи по таблиците)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написа Магнума няма значение къде си сложил ламбдата, стига да е свързана и да е здрава.Моята е горе и няма никакъв проблем (когато карам с ПМ6-цата, защото ПМ7-цата не го ебе за ламбдата ;) )Провери си кабела на ламбдата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята я вързах по-надолу, където се събера 2-то в 1-то.

Сори за ОФФ-а, но ме подсетихте - как се "връзва" сондата, че не ми е баш ясно? :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вържат се кабелите, не се запояват, така знам, термо шлаух отгоре и леко със запалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добава за термо шлауха, че ако е на неудобно място за запалка е по добре да ползвате топъл въздух. Със сушоар става идеално. Нагрява се перфектно даже и от разтояние. На мен лично ми сварши работа този метод при снаждането на кабел за анатена. Имаше вероятност да запаля една дунапренена изолация на голф 2. Със сушоара стана идеално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...