Jump to content
nickoo

Ще купувам Акорд

Recommended Posts

Здравейте. Днес гледах в с.Труд в един салон една Хонда Акорд 2000г. 2.0 147кс има доста забележки. Карах е нещо не ми хареса много вървенето. Момчето от салона каза, че Акорда почва да върви след 4500 оборота. Доста е натиснах педала опря в ламарината. Изцеждах до 6000 оборота и не останах впечатлен от колата. Дават е за 5500лв. Искам да питам нормално ли е да е спъната или аз очаквам нещо повече. Имах Мондео 2.0 136кс. вървеше по същия начин да не и по добре. И според вас кой модел е по добър 95-98 или 99-02г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колко пари търсиш акорд ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Аз карам акорд 99 г. с двигател f20b6 2.0 147коня. Не знам какво си очаквал или очакваш, но това не е кола да късаш голфаджии по светофарите.Чак пък спъната малко пресилено или просто тази която си карал е на последни 200 метра. Доволен съм много от акорда и досега не съм срещал човек които има или е имал и да се оплаква. Ако имаш въпроси на лична даже може да те повозя ако си от София ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също карам такава и съм с автомат типтроник и колата си върви прелично но за тази цена незнам каквакола искаш да земеш. Освен някоя барака на много километри незнам какво ще намериш но всеки си знае. И акорда е супер здрав автомобил и точно този двигател. Имам я от три години и ако ти кажа че само профилактика съм и правил незнам дали ще ми повярваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре съединителя отделя много горе може и за това да не върви много. А цената е такава предполагам защото задния стоп е счупен. отпред ги няма халогените. съединителя е за смяна. И други дребни забележки които дразнят. Казах ви, че колата съм е гледал в с.Труд. За тези които не знаят там продават каруци от моргите в Италия. Продължавам да търся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив може да видиш още в автосалона до Метро и до SPSа.В тия двата салона има по един Accord.Аз си купих преди няколко месеца от Труд за 8000 лв. Доволен сам много от колата.Успех в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...