Jump to content
MaXo

Какви Хонди се очакват на Лесново ?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Стискаме си ръцете на реми и както ти предложи повече никакви стартове между двете ежедневки :lol: Не само твоята е за возене :dry: Моята в града гори колко то твоята извънградско с 140км/ч.пс. За мен това е бускуване

спрямо това http://www.vbox7.com/play:08568c1a Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискаме си ръцете на реми и както ти предложи повече никакви стартове между двете ежедневки :dry: Не само твоята е за возене :D Моята в града гори колко то твоята извънградско с 140км/ч.

Не бе ще стартираме пак ... някой ден ще ти предложа на Бояна изненадващо старт ... за да няма предварителна подготовка. Моята извънградско вече гори 10лв на 140км/ч ... демек колкото 4 литра бензин. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти и тази вечер ми предложи неочаквано и се опари :dry: Моята кола винаги е в един и същи вид. Нямам 6 по химия и не си правя експерименти с мотора. Карам си и си свиркам пък когато влезнат всички скорости ви се струва , че и пръскам азот :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: ей шшшш, ще счупите кантара на човека бре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти и тази вечер ми предложи неочаквано и се опари :dry: Моята кола винаги е в един и същи вид. Нямам 6 по химия и не си правя експерименти с мотора. Карам си и си свиркам пък когато влезнат всички скорости ви се струва , че и пръскам азот :lol:

Нямам го усещането да съм се опарил ама ако така ти харесва ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата беше неква друга що не си початите тук П И Ш К О М Е Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма на къде вече , ние се изчерпахме пожелавам ви лека нощ и lookcho мерси , че ни изтърпя , но пък признай беше забавно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей лек! спираи наркотиците докато е време!елементарен съм,ама в задния ти двор! сравняват ти кочината в предавания като топ гиар примерно и не ме интересува че имаш 2 врати отгоре!коне конски сили ? цилиндри въртящ момент явно си доста елементарен като децата виж бмв-то е 2 тона железо ама върви колкото бавна хонда щото хондата е лека? ,не бе бмв-то ти не върви щото не му е това идеята ,а именно да пори немските аутобанни с 250 или там колкото му е максималната!намираш си точно като твоите параметри коне въртящ момент килограми и ти гарантирам че хондата ще е отпред.Вземете си бмв и се побърквате ,а що им слагате газ? що като влезете в сервиз ви избиват сълзи и мисли за самоубиство? щото бмв е скапана много харчеща средно вървяща скъпо подържаща кола ! що повечето бмв истински фенове си взимат след е46 м3 е36м3 - е30 м3 или присаждат голям двигател?легаи да спиш достатъчно простотии написа , предполагам като пораснеш и ги прочетеш ще те е срам! звънни ми след 10 години да кажеш че съм бил прав!п.с. и спри да обиждаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тоя максо ли е паксо ли е нещо с привилегии ли е та толкова го изтраяха некой хора.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей лек! спираи наркотиците докато е време!елементарен съм,ама в задния ти двор! сравняват ти кочината в предавания като топ гиар примерно и не ме интересува че имаш 2 врати отгоре!коне конски сили ? цилиндри въртящ момент явно си доста елементарен като децата виж бмв-то е 2 тона железо ама върви колкото бавна хонда щото хондата е лека? ,не бе бмв-то ти не върви щото не му е това идеята ,а именно да пори немските аутобанни с 250 или там колкото му е максималната!намираш си точно като твоите параметри коне въртящ момент килограми и ти гарантирам че хондата ще е отпред.Вземете си бмв и се побърквате ,а що им слагате газ? що като влезете в сервиз ви избиват сълзи и мисли за самоубиство? щото бмв е скапана много харчеща средно вървяща скъпо подържаща кола ! що повечето бмв истински фенове си взимат след е46 м3 е36м3 - е30 м3 или присаждат голям двигател?легаи да спиш достатъчно простотии написа , предполагам като пораснеш и ги прочетеш ще те е срам! звънни ми след 10 години да кажеш че съм бил прав!п.с. и спри да обиждаш...

Перко покажи ми сравнение на седан 330и с Хонда С2000 в Топ Гиър ... и ако искаш мога да те затрупам със сравнение М3 и С2000 хахаха. А теб какво те интересува знаеш ли как ме ебе бе душа? БМВто ми върви на поразия за кола 231 коня 1500кг на задно.... ама на поразия ти казвам ... а от къде знам ... ами така леко съм запознат с вървежа на коли понеже от 8 години съм по писти ... Бояна ... и къде ли не ... и съм видял повече стартове и тестове от колкото изобщо можеш да си представиш. :D Ами как да си намеря на същите коне и кила Хонда? А въртящия момент може да го коментира само човек, който хал хабер си няма .... колко пъти да обяснявам, че при драга конете са важни иначе дизелите да бяха смърт бързи. :lol: Що има газ ли ... а що да няма ... щото нищо и няма и защото е голям мотор и не я усеща ... бавно оборотен мотор ... направи си плаче за газ ... и защото за последните 3 седмици направих 2000км ... защото карам по 30хил. км на година ... защото ще пътувам няколко пъти в чужбина с нея до края на годината ... защото за 4 години ще избия не газовата ... ми направо ще съм спестил за още една 330ка. Защото за 40хил км ще съм спестил за една Хонда ВТИ-ка. :dry: Сега ясно ли ти е защо ... защото не робувам на колите ... защото и без това имам много по-бърза кола ... ама много по-бърза. А в сервизите ... не знам защо да ми се реве ... то тоя мотор няма какво да му се случи ... само окачването, но то не е кой знае колко скъпо. Иначе смених съединител ЛУК оригинанел ... комплекта около 350лв ... нормални цени. Не знам колко трябва да порасна ... на 26 съм ... сигурно вече съм се осъзнал хахаха ... и определено смятам, че това е най-сполучливата ми покупка на кола!!! И няма вариант да съжалявам или да си мисля за самоубийство. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорих ти на лично да спреме да цапаме темата, която си е за ключ...,а за рексчетата съм сигурен че ,ако извадиш пари на старта ще доидат доста да ти ги вземат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за няколко рексчета дето ще му вземат парите и с онази "доста по бързата" ако се пуснатКои рексове ще са на линия в неделя някой знае ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се за няколко рексчета дето ще му вземат парите и с онази "доста по бързата" ако се пуснатКои рексове ще са на линия в неделя някой знае ли ?

Е вие вече почнахте съвсем несериозно, щом почнахте и на 12 сек. коли да скачате ;) Аз например чаках повече от 3 (три) години за да видя 13 секундна Хонда по наште писти... И все още са рядкост...Кажете най-накрая наистина кои Хонди ще видиме на Лесново :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сещам се за няколко рексчета дето ще му вземат парите и с онази "доста по бързата" ако се пуснатКои рексове ще са на линия в неделя някой знае ли ?

Къде са тия рексове бе пич? Аз не знам една Хонда дето да е дала 12ки по пистите ... нито една!!! Да ме поправи някой, ако бъркам. И забележи ... аз имам 12.8 на Дупница ... с кофти старт понеже имах проблеми с помпата на съединителя и не можех да подгрявам гумите преди старта защото след това буксуваше съединителя и след всеки старт съм слизал от колата да обезвъздушавам. Демек колата имаше възможност да даде дори ниска 12ка ... да не говорим, че можеше да вдигна още налягането но затвориха пистата. Иначе си свалях времето с всеки следващ старт. ;) Иначе чакам рексчетата ... само да събера колата ... а тя ще е мноооого по-силна от преди. :D Нищо чудно да видя 11ка и терминална около 200 ... защото ще има и 4 точково нитро с по 25 коня шот. :ppp И не знам защо си сложил в кавички това, че е доста по-бърза ... ако за теб не е доста по-бърза ... значи правиш комплимент за БМВто ми. ;) Трябва човек да премисли какво иска да напише за да не се излага ... сега чакам да ми напишеш какви са тия рексчета и колко са на брой. :P И сега няма смисъл да коментираме Хонди по света ... ясно е, че има ... то по света има и бързи Фиатчета Уно ... преди няколко недели бях в Гърция да гледан Уно 9.9 на 400м с терминална 237. Може би се сещаш за някакви рексчета, които си гледал в ютуб ??? Изобщо, ако коментираш коли на предно ... имаш ли идея какво е най-доброто време на кола на предно в Бг? И колко коли на предно изобщо има в 12ките? Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxo,ако Дилян се навие да настройва колата ми в София предполагам няма да ти откаже да се пуснете ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е колата ти ... ЦРХ ли е?Че нали една дузина ЦРХ ме чакат ... сигурно и една дузина Сивици ... няколко Акорда и 2 Хонди Джаз. ;) Сега сериозно ... до момента в който не видя 12 сек Хонда дадено време на писта ... а не по Г-тек ... за мен няма 12 сек Хонди в Бг.И то улични Хонди ... защото моята кола си беше с пълен интериор и даже си влачех разни инструменти вътре. ;) Знам, че Рибата иска да прави С2000 турбо ... нямам търпение да започне и да се нападнем един друг... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ppp:P Дано да успееме скоро пак да дойдем в Софето да напрайме сеира на Бояна ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то..това остана,да идват от другите градове да ни отсрамват... :P както и стана ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пунтото само да спомена, че понеже Сашо се ядоса от загубата с Хондата на следващия ден реши да го надува ... и не можеше ... и защо не можеше ... защото имаше 2 огромни цепки по турбо пътищата ... колата му поради тези цепки не можеше да кара на високо налягане и работеше на много богати смеси. Сега е съвсем друга но до колкото разбрах Хондата повече в атмосферен вариант няма да се появи в София. Сашо искаше да предложи на адаша си с Хондата да му плати бензина и да му даде 100лв ... ако дойде да стартира пак и го бие ... но да е атмосферен. Рибата не знам дали е предал предложението ... но Сашо гледам, че следи темата. Не мразя Хонди бе ... разбери го ... неприятни са ми за каране ... пробвал съм 1.6 ... еми гадно е ... няма въртящ момент ... а нагоре върви но бучи на гръмване и това мен не ме кефи. Това е ....

Бате, стига с тея 100 лева бе, аз като бях в софия ако трябваше да му взимам по 100 лева на гонка като изпреварвам пунтото както уж беше и цялата дандания досега да съм си купил 330 с кожа вътре бе :P. Просто бях дошъл за шоуто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пунтото само да спомена, че понеже Сашо се ядоса от загубата с Хондата на следващия ден реши да го надува ... и не можеше ... и защо не можеше ... защото имаше 2 огромни цепки по турбо пътищата ... колата му поради тези цепки не можеше да кара на високо налягане и работеше на много богати смеси. Сега е съвсем друга но до колкото разбрах Хондата повече в атмосферен вариант няма да се появи в София. Сашо искаше да предложи на адаша си с Хондата да му плати бензина и да му даде 100лв ... ако дойде да стартира пак и го бие ... но да е атмосферен. Рибата не знам дали е предал предложението ... но Сашо гледам, че следи темата. Не мразя Хонди бе ... разбери го ... неприятни са ми за каране ... пробвал съм 1.6 ... еми гадно е ... няма въртящ момент ... а нагоре върви но бучи на гръмване и това мен не ме кефи. Това е ....

Бате, стига с тея 100 лева бе, аз като бях в софия ако трябваше да му взимам по 100 лева на гонка като изпреварвам пунтото както уж беше и цялата дандания досега да съм си купил 330 с кожа вътре бе :P. Просто бях дошъл за шоуто ;)
Еми ела пак ... Рибата каза, че няма да дадеш пари за да дойдеш отново ... и Сашо предложи да ти плати, разходите, ако не те бие. Пунтото сега е доста по-бързо и щеше да е хубаво да се повтори старта. Аз искам само да знам как е протекла гонката с 325цата ... защото чувам различни истории и ще се радвам да чуя твоята версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята беше да не давам цялата газ след 2ра и да го събирам бавно, че да отидат и да гокарат пуното - то така и стана ;) Няма как да дойда пак до софия въпреки че искам, защото едвам си взех почивка и сега ме чака доста работа в КАТ. Поздравления за гонките, имаше яко спор, но мисля че там се разреши с над 15 летящи старта и мисля че 2 на 400 метра, от които загубя нямам. Кофтито е че имам нещо преебано по скоростите и не влизат освен ако не ги ръгна яко и на 2 пъти вместо 4та уцелих 2ра и реших все пак да не прееба нещо а да се прибера спокойно към Варна.Абе мнооо гаден трафик има на това Бояна бе, как си карате там с 200 спокойно ебаси изрудите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма на къде вече , ние се изчерпахме пожелавам ви лека нощ и lookcho мерси , че ни изтърпя , но пък признай беше забавно ;)

ааа не аз просто гледам и се радвам :P не ме гледай, че пише модератор - то е само докато краси се сети да го махне ;) аз не модерирам от доста време ... иначе по темата ... явно трябва да дойда на Бояна да ви разкъсам, щом падате от някво 330, че и е46 на газ :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам каква е колата ти ... ЦРХ ли е?Че нали една дузина ЦРХ ме чакат ... сигурно и една дузина Сивици ... няколко Акорда и 2 Хонди Джаз. :P Сега сериозно ... до момента в който не видя 12 сек Хонда дадено време на писта ... а не по Г-тек ... за мен няма 12 сек Хонди в Бг.И то улични Хонди ... защото моята кола си беше с пълен интериор и даже си влачех разни инструменти вътре. ;) Знам, че Рибата иска да прави С2000 турбо ... нямам търпение да започне и да се нападнем един друг... ;)

Кво те е.е ква е Хондата :ppp на предно е,нямам претенции за времена,щуротии,ако трябва голямата тресчотка ще остави за баласт.Познавате се с него ако го видиш да се забатачва с черен Сивик 6-та скачай с Нисана Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максо, всикчи теми пуснати от теб в този форум, винаги са започвали добре и са се превръщали в хранилка, заяждане и т.н.Всички теми свършваха в кошчето, което ще последва и тази тема.Отправям молба да се въздаржате от заяждания и т.н. Форума има правила, но не те са най-важното, става въпрос за едно елементарно уважение.Максо колко време бихте търпяли Хондаджия във вашият форум с изблици като твоите тук?Оставям те да прочетеш поста ми и малко по-късно темата поема към рециклиране!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...