Jump to content
ajax6

газ на Crv 2.4

Recommended Posts

един познат скоро си купи crv 2.4 166к понеже иска да сложи газ ходи при няколко газаджий и му казали че не става интересно ми е защо някой знае ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си я слага при този който е казал че не става :devil:Най добре да даде 3К и да си сложи ICOM JTAG в течна фаза впръсква газта и се включва на газ за има няма 10сек!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Ланди рензо на моята и съм много доволен, само че е 2,0 литра. Не знам дали има някаква разлика между моторите освен кубиците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва да стане,ше питам моя приятел дето ги слага и ше пиша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си я слага при този който е казал че не става :PНай добре да даде 3К и да си сложи ICOM JTAG в течна фаза впръсква газта и се включва на газ за има няма 10сек!

Не е ICOM JTAG а ICOM JTG :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де :)А при Омбре оня ден мина едно ЦР-В 2.4 с ФОБОС газова...Страно откаде ли са намерили такава която да работи с 2.4 :P))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност какъв е проблема да се сложи ГИ на този мотор? Какво му е толко специалното? Преди два дни в сервиза на Фобос имаше А6 с доста агресивна външност и едва ли двигателя и е бил по-просто устроен от на ЦРВ-то за което става въпрос. Без да правя реклама бих препоръчал Фобос. Аз съм с такава от около месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A6тици има с редови 4 цилиндъра :lol:Но дори да е V-образен пак не е нещо по различно. Виж при ВТЕК ми е чудно как седят нещата с газовите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...