Jump to content
tony_ciganeto

Мнение за Акорд

Recommended Posts

Може ли някой да каже своите наблюдения към Хонда Акорд Купе 2001 година 2.0 Втек 147 коняДоколкото знам купето е за американският пазар .Как се намират части за такъв тип коли ,всичко ли трябва да е поръчка от америка или не .Когато мотора му е Ф20Б1 ако не се лъжа.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има такъв 2001 3.0 В6 и се намират части в по-големите вериги за авточасти.Заложил си на много добра кола, като цяло. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да каже своите наблюдения към Хонда Акорд Купе 2001 година 2.0 Втек 147 коняДоколкото знам купето е за американският пазар .Как се намират части за такъв тип коли ,всичко ли трябва да е поръчка от америка или не .Когато мотора му е Ф20Б1 ако не се лъжа.Благодаря предварително

Аз имам точно такава. Нямам никави проблеми с частите засега(имам я от година и половина). Ако имаш конкретни въпроси питаи на ЛС.Поздравления за избора!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карам точно такъв акордеон за повече от 4 год. и над 150 000 км. вече , сменил съм ...почти нищо :P една биалетка един шарнирен болт ...аа и заден лагер-главина (тва е май резултат на по големите джанти ) и другото е консумативи . Е преди година смених и двигателя ама тва вече е друг филм :P;):D (на стария нищо му нямаше).и да знаеш прави се в Америка но си е за Европейския пазар :D има доста колеги от форума вече с такива самолети ...мятай се и няма да съжаляваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...