Jump to content
rEsPeCtiVe

как се свалят лаисните долните лаисни на прозорците

Recommended Posts

Колеги интересува ме как да ги сваля без да ги счупа и съотвено след това да ги сложа след като ги изтъркам и боядисам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже знам за какво ще ги сваляш, та да си дам и мойто мнение: ако ще ги боядисваш според мен е най-добре е да ги минеш на прахово. Всичко друго ще е до следващата автомивка или зима :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал да ги свалям, но съм слагал нови щипки и имам идея за сваляне която можеш да тестваш. Лайсната се държи на 4 щипки до колкото си спомням, трябва да подпъхнеш нещо тънко и плоско като кредитна карта между лайсната и вратата и да натиснеш така, че да освободиш лайсната от всяка щипка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колека идеята е точно на място с кредитна карта или пластмасова шпатолка.Една по една ако ги чупиш както стана при мен трябват нови щипки.Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите,сега ще ги помъча че ме дразни вече как се е обелило на места.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм свалял моите, да изкажа мнение и аз - бях си махнал корите и с клещите от вътре си ги откачих без да се притеснявам дали ще счупя нещо, а за боядисването - изшкури ги добре, прасни грунд за пластмаса и като изсъхне нанеси шприцкит, зашкури го с водна шкурка 600 или 800 но гледаи да не блесне пластмасата а са си остане сиво, след изсъхването мини ги с мокра кърпичка, купува се от всеки бояджийски магазин, прасни си акрила и си готов, ако си с металик праскаш си базата изчакваш да исъхне цигара време или десетина минути и праскаш лака, успех :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... най-добре е да ги минеш на прахово. Всичко друго ще е до следващата автомивка или зима ;)

на прахово боядисване не става,там боята се пече,а по лайсните има уплътнения които ще се разтопят. колегата правилно е казал с кредитна карта,аз не се бях сетил и използвах тънка отверка.Щипките са 5бр на лайсна, ако не ти е спешна работата до ден-2 мога да кача снимки на щипките,че сега не са ми на компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...